Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az extrem kerekparozas art a...

Az extrem kerekparozas art a gerincnek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 9. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Mire gondolsz?Melyikextrém vállfajra?Down hill közben ha esel egy nagyot,akkor az lehet.Vagy a BMX nyerge alacsony,akkor görnyedned kell...

De nem tulzottan sikerült körülírni,h milyen iciklizés milyen problémát okoz-e.

2008. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha sokat bmx-ezel ugrálsz maualok stb. eléggé fájni fog a hátad plusz ha nehéz a bicaj akkor kezed sem hálálja meg.
2008. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dirt jumpra gondoltam...meg streetre
2008. jan. 26. 18:41
 4/11 anonim válasza:
29%
Hát én 2 évet BMX-eztem most meg dirt meg park meg street és hát mit ne mondjak elég görbén ülök az iskola padba.
2008. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
79%

én sztem gerincnek nem annyira de az én lábam pl:recseg,ropog

pedig csak 2évet keróztam

2008. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
79%

Hát mindenesetre javasolnék neked szupertáskát. Nekem kiegyenesítette a hátam (3 hét alatt), ortopédiai szakorvosi ajánlás is van rá, illetve eséskor is megvédi a hátad. Még laptopot is rakhatsz bele.


Láttam egy videót, ahol baseball ütővel ütötték, a viselője pedig csak röhögött. :D

2008. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
88%
Hát én ugrattam elég nagy letöréseket MEREVVÁZZAL!!! és a lapockám nem jól áll,a gerincem elég görbe,a jobb oldali lengőbordám legalább 3 centi vel kiljebb van mint a bal oldali, a térdemet a mai napig injekciózzák (cortisol injekció,NAGYON FÁJ+a vállam se frankó) ....de amekkorákat repültem ott szerintem egy nagy rugóúttal rendelkező bringa se ért volna semmit. Én át tértem a CC/XC műfajra (lehet,hogy 15 évesen ez egy kicsit ciki,mert a haverok mind Dirt/street-ben nyomják,de én tudom,hogy ez nekem nem árt) Csak egyszer próbálj ki egy jobb CC gépet,és szerelmes leszel belé....bár ez egyén kérdése...engem az fogott meg benne,hogy könnyen lehet tekerni,egy csomót túrázom,ezáltal sok szép helyre el tudok jutni(amit egyébként egy Dirt vagy Street bringával esélyem sincs megtenni).....ráadásul egyszer megveszed a jó bringát,és onnantól kezdve nem kell rá sokat,és sűrűn költeni....tapasztalatból mondom,hiszen volt olyan hogy egy jobb hétvége után az eredetileg vásárolt 150. ezres bringámra ott hagytam 85 ezret,aztán két hét után mehettem vissza,mert kotyog ez,lelazult az...stbstb...egy szónak 100 a vége...az extrém bringázás igenis káros!!! :)))
2008. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha esel akkor árt,de amugy csak fájni fog.
2008. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
41%
nem árt, sőt használ, képzeld el h mennyivel jobb lesz a gerincednek pl ha ugrassz 1 nagyot és szerencsétlen vagy és eltöröd a gerincedet :) szánalmas kis életed egész hátralevő részét 1 tolószékben töltöd, na aza fasza a gerincnek :D javaslom h minél magasabbról ugorj kb 5-6 méter magasból :D
2010. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
58%
igen sok itt a gyök :D ha olyat esel, biztosan, egyébként szerintem nem. BMX persze más tészta.
2010. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!