Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A (verseny) küzdősportolók és...

A (verseny) küzdősportolók és testépítők a "tisztán" étkezéssel tartják szinte folyamatosan alacsonyan a testzsírjukat?

Figyelt kérdés
Mert sokszor látni, ha kigyúrt ha szálkásan izmos egy deka zsír nincs rajtuk.

máj. 29. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Versenyzővagyok ***** válasza:
17%
Hogyne:). Tesztoszteron injekciók is szàritanak és van több cucc ami kifejezetten zsiregető
máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 IgaziÚriember válasza:
37%
Persze tesó, full naturálba csirke rizzsel, a seggük meg azért tiszta szúrásnyom mert beleültek egy sündisznóba, véletlenül sem a szteroid / tesztoszteron injekciók miatt.
máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
68%

A fiam küzdősportban versenysportoló, többszörös magyar bajnok, még 18 alatti, de utánpótlás válogatott kerettag.

Egyetlen egy edzőtársa sem szteroidozik meg drogozik más módon… eleve félévente van sportorvosi, vizelet-vér stb. a masszív szerhasználat azért kimutatható (lenne) akkor is, ha aznap vagy 2 nappal előtte nem tolnák… nemzetközi szintre is kikerült- az ő sportjában ez nagyon nem divat.

…ezzel együtt pl az egyik legeredményesebb felnőtt sportoló itt pont azlrt nem példaképe, mert láncdohányos és stüssz… no comment egyébként és fujj…

Otthon normál étrend van azzal együtt természetesen, hogy nem mindenféle szemét kaják (meki és társai) és nem rendelgetős menük, mert fél fogára sem lenne elég… én sütök-főzök, de még a kenyeret is, mert legalább friss, durvább adalékoktól mentes. Én is azt eszem kb, amit ő, semmi abnormális nincs, az átlag kamaszhoz képest nyilván több a fehérje (hús, tojás, alkalmanként szója, de mi pl szeretjük a tofut, kínai kaját), zöldség, gyümölcs, rost- de sütök kalácsot is és edz annyit, hogy nem kellett eddig sosem fogyasztania, egyenletesen nő magasságban és súlyban is. Igenis belefér időnként egy házi lekváros kalács, egy süti, egy tejszínhabos kakaó… a lényeg a mértéken van.

Azért aki heti 10+ órákat koncentráltan, edzővel edz, annak nem ezen megy el semmi… egyébként nyilván kell egy szerencsés alap genetika is (ami nekem, az édesanyjának nyomokban sincs meg, meg nyilván sosem voltam versenysportoló)- de épp a technikai küzdősportokban nem mindenütt jellemző a szteroidozás, egy karatés vagy judós Európa bajnokunk sem egy drabális állat lemerevedett izületekkel :D

máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Tele vannak szteroiddal.
jún. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!