Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan gyúrjam ki magam 1...

Hogyan gyúrjam ki magam 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Mellizomra hasizomra és bicepszre szeretnék gyúrni HÁZILAG!

Ha lehetne azt is írjátok h milyen ételeket egyek.Előre is köszi! 14/F


2010. júl. 8. 23:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vegyél kétkezes rudat meg hozzá súlyokat, kijön kb 15ezerből ezzel is tudsz többféle gyakorlatot csinálni, +én régen úgy csináltam h 10fekvő 10súlyzó aztán mikor már nagyon könnyen ment a fekvő+10kiló hátsúly és ezzel ment kb félóra gyakorlat utána bicepsz+tricepsz 40perc körüli gyakorlat, 2nappal utána pedig húzódzkodás+váll+has,utána még 1szer a nehezített fekvő+tricepsz+bicepsz

mostmár ott járok h a fekvőt +40kg hátsúllyal csinálom ami elég jónak mondható az én véleményem szerint,bicepszet 2kezes 40kg-val ,tricepszet is hasonló súlyokkal, egykezes pedig 20kg kalapács, 15kg koncentrált gyakorlatok, húzódzkodások 8x8széria 70mp-s pihenőkkel

2010. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
sehogyse én 2 évig karatéztam és igy tudtam kocka hasat meg izmokat szerezni :) 14/F
2013. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!