Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel így megyek valamire?

Ezzel így megyek valamire?

Figyelt kérdés
Nyár elején kezdtem el sportolni, 2 kisgyerek mellett. Fogyni nem szeretnék, mert nincs miből, csak erősödni. Aerobikkal kezdtem heti egy alkalommal (csoportos) mellé heti 2 alkalommal futok (kb 8 km/alkalom), 1 hónap után beraktam ezek mellé heti egy köredzést (szintén csoportos), aztán újabb 1 hónap múlva trx, ezt csak itthon, a köredzéseken csinált gyakorlatok alapján csinálom heti 2-3 este (kb 40 perc/alkalom+bemelegítés és nyújtás). Ez így elég lehet? Nem akarok testépítő lenni :D csak formásodni szeretnék, meg a kezdeti szenvedéseket felváltotta a mozgás megkedvelése. Ha valakinek volna még extra ötlete, szívesen fogadom :)
2018. okt. 13. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél fogyni akkor én hanyagolnàm a futàst

Nyugodtan menj el konditerembe nem leszel túl izmos ne aggodj

2018. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

már nem azért de mi köze a futásnak a fogyáshoz?

egy elenyésző kisebbség az,aki fogyási-kalória égető szándékkal kocog rendszeresen.

a futás a kardió állapot megőrzésére meg a szív és érrendszer karbantartására van.

a kérdező csaj meg ha nem akar fogyni,de hízni se,kiszámolja a kocogással elégetett kalória mennyiséget és aznap annyival többet eszik.

ezt a nem akarsz testépítő lenni meg lehet hogy viccesnek gondoltad,de ez inkább a dilettáns hozzáállásról árulkodik.

mert most ugyan mi bajod lehetne ha netán mégis átmennél testépítőbe és elérnél egy bikini fitnesz modell alakot?

az olyan szörnyű?

2018. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második válaszoló. Nem az a célom, hogy testépítő legyek. Ennyire egyszerű. Fitnesz modell sem szeretnék lenni. Azért írtam oda, hogy nem szeretnék testépítő lenni, mert így van. Pontosan leírtam, hogy ne legyek plöttyedt a későbbiekben sem. Hiba a jó forma meg a vékonyság, nekem jobban tetszik egy finom kis izomzat magamon.
2018. okt. 13. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!