Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az étrendemről?

Mit gondolsz az étrendemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 1 hónapja kondizok, szedek fehérjét is, 95 kiló vagyok 190 centimhez.


Ma ezt ettem:

- reggel lementem edzeni, előtte semmit nem ettem, mivel délben keltem, és 1-re mentem. Bevittem 2000 mg kreatint, és 500 mg L-Karnitint.

- edzés után megettem 50g szőlőcukrot

- Hazaértem, 1 fehérjeturmix, utána csináltam csirke rizst

- kb 2 órával rá megettem 1 activiát

- olyan 1 óra múlva még 1 fehérjeturmix

- majd még olyan 1,5 óra múlva még 1 activia


Lehet, hogy kevés, de nem tudtam mást enni.


Mit javasolnátok mellé? Szeretnék picit szálkásodni, hogy definiáltabbak legyenek az izmaim, mert méretre lassan nekem megfelelnek, de van rajtuk zsír :|


2010. jún. 16. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyomod a koxot, és még az íze is pocsék. Egyél rendesen és sportolj simán. Ha meg zsírt akarsz eltüntetni, bicajozz vagy evezz, ne gyúrj!
2010. jún. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Az első válaszoló nem tudom mért írt , ha ilyen hülye a dologhoz .


Az étrenddel az a baj , hogy nem elég rendszeres . Másrészt testépítő nem alszik délig ... És mit akarsz azzal az Activiával ?

2010. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyad nyugodtan az activiát, jobb mint a kóla! Próbálj meg több szilárd kaját enni, ha más nem tojás barna kenyérrel, edzeni meg ne menj úgy hogy nem ettél semmit.
2010. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Az a baj, h ha úgy megyek edzeni, hogy előtte mondjuk 1 órával ettem, akkor sokkal kevésbé bírom a kondit, és hányingerem van általában :|

2010. jún. 16. 12:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a fehérje, a kreatin, és az L-Carnitine nem kox. Mindegyik teljesen természetes anyag.
2010. jún. 16. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az a baj, h ha úgy megyek edzeni, hogy előtte mondjuk 1 órával ettem, akkor sokkal kevésbé bírom a kondit, és hányingerem van általában"


Azért van hányingered mert emésztetlen kaja van a gyomrodban egyél akkor 1,5 2 órával edzés elött meglátod hogy feltöltött állapotban jobb lesz az edzésed.

2010. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az activia teljesen jó, nekem például jobb tőle a gyomrom, jobban emésztek. de ez édes kevés amit írtál. 2 turmix meg egy szilárd kaja? ez eléggé sovány, de télleg.

[link]

itt olvasgass. szerintem amúgy 95kg-hoz mondjuk 200g szénhidrát és 300g fehérje minimum kellene, de lehet hülyeséget írok, mert diétához nem értek, általában tömegelek. de a lényeg, hogy pontosan számold ki, hogy mennyi szénhidrátra és fehérjére lenne szükséges a diétához, és amennyire lehet próbáld tartani.


[link]

2010. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséged, utána fogok járni, mert egyre inkább érdekel a testépítés.
2010. jún. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!