Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a mai étrendemről...

Mit gondolsz a mai étrendemről? Súlytartáshoz megfelelő?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 4 kis szelet sütőtököt (kb 5x5 cm-es szeletek)

Ebédre natúr májat (olaj nélkül kis hagymán pirítva) kb 150 grammot 4 kovászos uborkával.

Ebéd után mostanáig fokozatosan elmajszoltam 5 almát (zöldalma).

Most szeretnék enni sütőtököt, nem tudom, belefér-e?


2010. okt. 24. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
kevés-kevés-kevés! súlytartásnak a sportot javaslom!
2010. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyon is belefér

nagyon kevés ez még fogyi szempontjából is...

2010. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még fogyókúrának is kevés. És nem is túl jó.
2010. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
b+ egyél még egy 200 g-os sült húst, rizzsel és salátával + 2 tojást + még sütőtököt, mert eddig gyakorlatilag koplaltál (gondolom, nem 3 éves kisgyerek vagy, hanem tizenéves nő)
2010. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nőnek nem nevezném magam, még inkább lány (17), abból is az elcseszettebb fajta :)

Akkor még eszem sült tököt :D Úgyis kész az új adag, az illata meg itt terjeng és jajjj...szívfájdító :)

2010. okt. 24. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha keveset eszel csak raktározni fog a szervezeted és ne haragudj 17 évesen simán problémáid is származhatnak ebből hiszen még fejlődsz! Ne vidd túlzásba nekem pl még most se jött meg a mensim pedig csak a szánhidrátokat tettem kicsit takarékra ettem nem azt mondom, h nem csak kevesebbet és tessék itt az eredmény! Szóval csak okosan!!!!!!!
2010. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, hagyjad, ha nem fogja fel, akkor majd 10 év múlva írogatja ide a kérdést, hogy miért nem esik teherbe és miért vannak elzsírosodva a belső szervei és a csontjai
2010. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elzsírosodni nem fogok sztem, heti 3 karateedzés mellett.

Mensesről ne beszéljünk, betegség miatt nem volt, nem is lesz, meddő is vagyok.

na :)

2010. okt. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!