Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne karra, hasra,...

Hogyan lehetne karra, hasra, tricepszre és hátra legjobban edzeni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék itthon edzeni mert konditerem nincs a környéken sajnos, mert már fekvőkkel edzem a karom, a hasam felülésekkel, de hátra és tricepszre mi lenne a leghatékonyabb? és a többire ha vannak ötletek!

Ja és 15 éves vagyok már el lehet kezdeni komolyabban amúgy ezt a gyúrást?


2010. jún. 14. 15:53
1 2
 1/11 anonim válasza:

nyugodtan kezd csak el. eleinte csak kis súlyokkal, nehogy aztán sérvet kapj. a pasim se akar kondiba járni, ezért ő ólommal edz. keress valamit aminek van fogása és emelgesd azt.


http://www.youtube.com/results?search_query=edz%C3%A9s&aq=f

2010. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás, hasprés. Én ennyit használok, és ezeken variálom a gyakorlatokat, húzódzkodón pl. lehet hasazni, hátazni, tricpesz. És a saját testsúllyal végzett gyakorlattal megszerzett izmok sokkal erősebbek lesznek mint a gyúrással, vas emelgetéssel szerzettek, bár sokkal nehezebbek is. Ja és még vállra szoktam csinálni kézen állva tolódzkodást <- brutális.
2010. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Wt2yxFOrwxA


Ezeket a gyakorlatokat próbáld csinálni valamilyen környezetedben lévő helyen. Én így edzek már lassan 3 éve, és simán kenterbe verem a sok gyúrós konditerem szökevényt ;)

2010. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
:D izomkommandó :P:D engem nem akartok meglátogatni? :D xD
2010. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

OK! köszi! A videó az nagyon "tanulságos" (játszótér az van, amiért konditerem nincs :D)

Na akkor ha érzem, hogy erősödtem valamennyit megpróbálkozok ezekkel is :D

2010. jún. 14. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:

vagy nem tom, h van-e a közeletekben tornaterem, olyan amiben van rendes szertorna

hol laksz? akk lehet h meg tom mondani, mer voltam országoson szertornából, és tom h honnan jöttek

2010. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyrábé
2010. jún. 15. 22:48
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen az általános suliba van, de suliba...

Tegnap hallottam, hogy nyílt egy konditerem, csak oda elég komoly emberek mennek ahogy elnézegettem, és hát ha én most ilyen izmokkal beállítok pfff...(kiröhög mindenki sztem!)

2010. jún. 16. 00:04
 9/11 anonim ***** válasza:

a legközelebbi szertorna edzések Debrecenben vannak, de akk komolyan kell venni őket

ha meg az új konditerembe mész, ne félj, biztos nem röhögnek ki, sztem még segítenek is neked, ha megkéred őket

2010. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Van néhány dolog amit jobb ha tudsz:

1.a saját testsúllyal való edzések az elején nagyon sokat ér, de ha túl sokat csinálod csak lefogsz szálkásodni és úgy fogsz kinézni mint egy csontváz. Ezért ezt csak egy adott ideig szabad csinálni. Ez után kell tömeget növelni. Ami röviden annyi, hogy nagy súlyokkal csinálsz 8,10-es szériákat 8 ismétléssel, kicsi pihenőkkel. Ezt követi egy újabb szálkásítás. Ez a kulcsa szép és formás testnek.

2.aki azt mondja,hogy csak saját testsúllyal edz az nem tudja mi a rendes edzés.

3.a fekvőtámasz erősít mellre,vállra, tricepszre,

2014. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!