Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlotok...

Milyen küzdősportot ajánlotok nekem? (Egyéni eset, tudom, hogy sok ilyen kérdsés van. )

Figyelt kérdés
Gyenge testalkatú 15 éves fiú vagyok. Nincsen nagyobb tapasztalatom semmilyen küzdő sport terén. Gyorsan elsajátitható ésjóll használható küzdősportot kersek. SAegítsetekl! Kösz!
2010. jún. 11. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kick boxra jártam, nagyon szerettem, szerintem nagyon jól fejleszti az erőnlétet és izmosít.
2010. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb fejlődést a Box adja szerintem.Az egyik leghatékonyabb küzdősport és kezdésnek is a legjobb.
2010. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hát én krav magát ajánlom. én már több éve tanulom, és szerintem gyorsan megtanulható és nagyon hatásos.

és megtanulhatod, hogy hogy védd meg magad még akkor is ha bottal, késsel, vagy pisztollyal támadnak.

nézd meg ezt az oldalt, ezen minden rajta van: [link] és a youtube-on is sok videó van róla

2010. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!