Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék akkor...

Ha fogyni szeretnék akkor fitnesstudio előtt vagy után egyek?

Figyelt kérdés
Kb hetente 5x 1 órára mennek fitneszterembe. Kardio edzéseket szeretnék végezni. Mindig 17 orára mennék igy mindig 6 után érnék haza gondolom farkaséhesen. Vajon ehetek e még ?

2018. jan. 17. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ehetsz. De én oda időzíteném az étkezést, ahol jobb számomra. Van, aki éhgyomorra szeret edzeni, van, akinek (nem közvetlenül) előtte rendes evés kell... Nyilván van, akinek előtte, utána is kell étkezés, 6-kor még oly korán van, nem mindenki bírja lefekvésig...
2018. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom olyan 14 ora felé ennék valamit amiből majd lesz kis lendületem. Tulajdonképpen azt nem tudom hogy a fehérje dús ételt előtte vagy utána egyem. Mert nem wlwg hogy zsiros vagyok (13kilo)de a lábam formátlan gyenge izmokkal. Alma testalkat vagyok
2018. jan. 17. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az utcán ne egyél.

Akkor már inkább a fitnesszstudioBAN

2018. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utcán ? Ez hogy jutott eszedbe? 😅😅😅😅😅
2018. jan. 17. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a fitness stúdió előttet értelmezte helyként :) Bár az után már egyértelműsít, helyileg mögött lenne... Nem baj, egyesek kissé erőltetik a poénkodást és a kioktatást.


A fehérjére is az igaz, hogy az összbevitel az igazán fontos, nem a konkrét időpont, amikor eszed. De eléggé kínálkozik az edzés után egy fehérjedús étkezés, ártani semmiképpen nem árthat, utána úgysem eszel sokáig s aminosavakból nincsenek rendes tartalékaink, jó, ha nem hagysz ki tizensok órát, bár az sem olyan vészes. Én is kihagyok, mert sok idő telik el két étkezésem között, sokan élnek így. De ha már eszel este, akkor inkább fehérjedúsan.

2018. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!