Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális étkezés mellett...

Normális étkezés mellett lehet sportolni?

Figyelt kérdés

A kérdést lehet nem tettem fel értelmesen, de arra lennék kíváncsi, hogy ha az étkezésemen nem változtatok (nem gondolom, hogy olyan egészségtelenül étkezem) tudok egy kis izmot magamra szedni sporttal? Elég vékony testalkatom van, szeretnék igazából hízni is, de azt is tudom magamról, hogy nem sok izommal rendelkezem. Egész nap a suliban ülök, hazajövök és szintén ülök vagy fekszem. A legnagyobb testmozgás amit végzek, hogy kisétálok a buszhoz, és én már abban is elfáradok.

Ha futok pl heti 3szor és tornázok, az mennyire lenne hatásos normális étkezés mellett, hogy egy kis izmot magamra pakoljak, nyílván nem kigyúrt állat szeretnék lenni, csak, rendelkezzek egy kis izommal.

19/L


2017. dec. 23. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Minimálisat.

Kéne, hogy legyen egy elképzelésed a napi kalóriabevitelről, és makrotápanyagokról, hogy ezt objektíven meg lehessen válaszolni.

2017. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha csak az állóképességemen szeretnék javítani akkor is?
2017. dec. 23. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Azon többet lehet, ám mindenképp tisztában kell, hogy legyél vele, hogy mit és mennyit eszel, ha komolyan akarsz sportolni, és a lehető legtöbbet kihozni magadból.
2017. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen!
2017. dec. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!