Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helyes etkezes edzes mellett?...

Helyes etkezes edzes mellett? L/17

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mindenek elott azt hiszem fontos, hogy elmondjam, evesi zavaraim voltak. Nem ternek ki a reszletekre, a lenyeg, hogy szeretnek egeszsegesen enni es edzeni mellette, amihez mar van erom es lehetosegeim, mert "meggyogyultam" ha lehet igy mondani.


Most 163 cm vagyok es 49 kilo. Nem vagyok elhizva es (mar) nem is vagyok a tul sovany kategoria.


Heti 3-4x 30 vagy 40 percet szoktam edzeni (kardiozas). Emelle most ami etkezesre gondoltam:

Reggeli: csirkemellsonka, wasa paszka (magvas, barna), uborka vagy salata ra az iz miatt, mindenbol 3/4.

Ebed: brokkoli, csirkemellfile vagy tonhal, barna rizs

Edzes utani etkezes: hus (csirkemell, hal, sonka etc.), egy fel alma


Edzeni sajnos csak estenkent van idom, tudtommal ilyenkor a feherje- es szenhidratbevitel is nagyon fontos, viszont nem nagyon tudom, milyen gyors felszivodasu CH-t egyek este.


Illetve szerintem meg kellene egy etkezes minimum, 10 orai peldaul, de nem tudom mit egyek akkor.


Tudnatok nekem segiteni? (Bocsanat amiert ilyen kis kezdo vagyok a temaban)



2014. nov. 11. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Tíz óraira nyugodtan egyél egy kis müzlit, gyümölcsöt és estére pedig sajt/száraz hús, este nem jó a gyümölcs. Egyébként jó ez az étrend, de nyugodtan ehetsz ebédre mondjuk heti 3-szor nem annyira diétásat pl: paprikás krumplit, mákos tésztát, mert attól nem fogsz elhízni azért ilyeneket is eszel, csak fontos, hogy ne este és nem minden nap, főleg ha sportolsz is mellette. Csak mert szerintem nem igazán kell már fogynod, inkább csak tartanod a súlyodat.
2014. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!