Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mellett megfér a futás?

Kondizás mellett megfér a futás?

Figyelt kérdés
izmosodás a cél. tömeget akarnék növelni. hétfő-szerda-pént-szomb. lenne a kondizós nap. a többi 3 napon megfér a sima futás ?
2010. jún. 1. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ez genetikától függ. ha nehezen izmosodó típus vagy akkor nem.
2010. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. ha kondizás alatt sulyzós edzést értesz akkor biztosan, mivel a futás meg egy cardiós edzés. De gy nap pijit mindenképpen hagy a szervezetednek!!!
2010. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izmosodás,tömegnövelés a cél, akkor a futás ennek az ellenkezőjét fogja.. Inkább boxolj mellette!
2010. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kevés az 1 nap pihi, ennyi mozgással.. ebből csak izomcsökkenés lesz, és szálkásodás, nem ér annyit!

Bár gondolom fehérjeport biztos hogy szedsz?! Mert enélkül barátom nem lesz belőled HULK

2010. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem bringa tempós séta, futással hamar le lehet dobni a nehezen felszedett izomzatot
2010. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rendesen zabálsz(vagy még táplálékkiegészítőt is szedsz), akkor szerintem olyan sokat nem adsz le az izmodból vele, és még így is növelni tudod.


Amúgy az is kérdés mit akarsz, csak feszíteni akarsz, hogy hű de hatalmas az izmod, vagy tényleg fitt és egészséges akarsz lenni, ha utóbbi akkor igenis kell a futás, vagy helyette úszás, kerékpár.

2010. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!