Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás, cardio, futás. A...

Kondizás, cardio, futás. A három hogy megy együtt?

Figyelt kérdés

Na szóval, olyan gondom lenne, hogy szeretnék szálkásodni, fogyni, és egyben erősödni, kicsit izmosabb lenni, mert nem szeretnék úgy lefogyni hogy utána nem marad semmi izmom. járok heti 3x konditerembe, előtte cardiozok biciklin vagy valamilyen másik gépen 30 percet, az ugye gondolom fogyaszt. utána pedig megkezdem az edzést. de nyáron naponta tervezek mindennap futást, gondolom az is zsírt éget. próbálok diétázni, edzés előtt 45 percel beveszek zsírégető tablettát, edzés után 1 órával iszok turmixot, hogy 6 után már ne egyek semmit.


meg ugye a gondok hogy mindenki mást mond, hallottam olyat is aki mondta hogy ha szálkásodni akarok, akkor cardiozzak, és utána eddzek, futást mellőzzem mert lerázom vele az izmaimat, de ez nem hinném hogy így van.


tehát ez a három jó így együtt, vagy nem? elérhető vele megfelelő izomzat, fogyás, kockás has, vékonyabb testalkat, stb.. nem akarok az a kigyúrt állat lenni, csak épp hogy jól nézzek ki.

oldalakat meg légyszives ne linkeljetek, mert rengeteget olvastam az ilyenekről de úgygondolom hogy innen jobban megértem minthogy egy cikket olvasnék...

(írjatok ha nem volt elég konkrét hogy mit szeretnék)


előre is köszi szépen a válaszokat.



15/F


2010. jún. 9. 16:58
 1/7 clint ***** válasza:
78%

minden tökéletes... végre egy olyan ember aki nem hülyeségeket kérdez, meg beszél...

Egy dolgot kivéve!!!

Este hat után mindenképp egyél még. Az anyagcserédnek működnie kell, ha nem eszel belassul, és akadályoz a zsirvesztésben.

Csirkemellet, zöldségeket, halat... Zöldésgekből egy halommal!!!! A rostok szintén jót tesznek az anyagcserének.

A futással kapcsolatban igazuk van, lerázhatos az izmokat, de csak a gyorsfutással... A kocogással, nem, sőt még segítesz is vele!!!

Ugyhogy hajrá!!!

ja: A turmix amugy mi? ÉS a zsirégető?

2010. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
épp azért nem eszek 6 után, mert ha iszok turmixot, tehát ilyen diétás turmixot, akkor nem vagyok tőle éhes meg pótolja a vitaminokat, a turmix neve: Protein Delite, a zsírégető tabletta pedig Carni-X (500g-os)
2010. jún. 9. 17:34
 3/7 A kérdező kommentje:

de azért köszi szépen a választ!


jöhetnek még!

2010. jún. 9. 17:35
 4/7 Böse ***** válasza:
100%

Hát barátom korán kezded a hazudozást. Nem olvastál te egy büdös szót se a témában, különben nem írnál össze ennyi marhaságot.

-a futás az kardió(nem cardio)

-aki szálkásít az nem erősödik és nem izmosodik

-sose kardiózz súlyzós edzés előtt mert kifáradsz, a legjobb ha délelőtt csinálod, kajálás után fél-egy órával

-edzés után rögtön idd a turmixot, egy óra múlva már kajálni kell

-6 után is egyél, csak szénhidrátot ne

-az hogy "próbálsz diétázni" az p|csafüst, a táplálkozás a legfontosabb, ehhez képest semmi konkrétat nem írtál róla


Összességében működni fog a programod, ha az étrended jó, és be is tartod, talán a kardió sok egy kicsit, bele fogsz fásulni, heti hétnél több nem kell.


Olvasgassál csak tovább, jó pap is holtig tanul!

[link]

2010. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17:42: rosszul hiszed, rengeteget olvastam ebben a témában, csak hogy mindenhol mást írnak meg mondanak, és így összezavarodik az ember, és nem csoda, hogy ezért írtam össze hülyeségeket(talán),
2010. jún. 9. 17:49
 6/7 clint ***** válasza:

Ha carni x-et használsz, akkor inkább 2-őt dobj be edzés előtt...

A protein delite jó, de vehetsz, bármilyent, nehogy azt hidd, hogy attól, hogy ez delite, olyan sokban különb az ize az olcsóbbaktól!!!

A viteminokat nem fedezi a protein, mindenképp egyél utána is... gondold végig. / után mikor lesz a leghamarabbi étkezésed?? másnap... Több tizorára üresen hagyni a gyomrodat nem jó, mint mondtam belassitod az anyagcserédet és mocskosul nem fogsz fogyni, vagy legalábbis iszonyat lassan. Vitamint külön még vegyél... Nagy dózisut!!!!

2010. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is úgy tudom,hogy kell este még enni,mert ha ezt nem teszed a szervezeted éhes lesz amit stresszként él meg és az lesz az első dolga,hogy amit reggelizel elraktározza!! mert úgy gondolja megint éhes lesz és ki tudja mikor jut elegendő tápanyag forráshoz!az viszont tényleg igaz hogy mielött lefekszel aludni 2-3 órával elötte egyél,és ne úgy feküdj le hogy éhes vagy,de ne is úgy hogy majd kidurransz.pl: leakarsz feküdni este 11-kor,akkor este 8-9 között egyél még pár falatot,persze ne sült kolbászt vagy oldalast!Hát arany középutat nehéz megtalálni!
2012. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!