Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Kétségbe...

Valaki segítene? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Egész életemben arra vágytam, hogy egyszer profi sportoló lehetek. Szerencsére a tehetségem (Neves sportberek, nem apu/anyu véleménye alapján) és a szorgalmam révén válogatott szintet és professzionális szerződést értem el, azonban lábsérülések és egyéb örökölt betegség miatt fel kellett hagynom a profi sporttal... :(

Az egyetlen esélyem, hogy valamit kihozzák a az életemből a tanulás lett. Ezt mindig is igyekeztem szem előtt tartani (tudtam, hogy bármi közbejöhet), így jelenleg villamosmérnöknek tanulok egy egyetemen.


A problémám azonban nem oldódott meg! Depressziós és kétségbeesett vagyok, nincs kedvem semmihez és ürességet érzek az életemben. Életem vágyát, amit, hogy elérjék 14 évig edzettem, 1 év alatt véglegesen elvesztettem.

Egy lyuk van a szívem helyén és nem tudok mit csinálni vele. Próbálok nem erre gondolni és továbblépni (mind karrier, mind magánélet szempontjából), de egyszerűen nem megy!

SOS! Mit csináljak, hogy el tudjam fogadni, hogy bele tudják nyugodni?


Köszönöm szépen előre, hogy próbálsz segíteni!


20/F

:(



2017. ápr. 20. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Fordulj pszichológushoz. Megéri!

Tündérhegy nevű pszichoterápiás központban TB támogatással tudsz gyógyulgatni.

2017. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sportpszichológushoz és "általános" pszichológushoz jartam, de az nem segített... :(

Mindenesetre köszönöm szépen a választ!

2017. ápr. 21. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél edző, vagy foglalkozz a sportágaddal valamilyen úton-módon.
2017. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, erre már gondoltam, és megpróbálok edzőként dolgozni a jövőben. Remélem jó sül ki belőle!
2017. ápr. 21. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!