Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kétségbe vagyok esve. (fehérje...

Kétségbe vagyok esve. (fehérje miatt tiltottak el a szüleim az edzőteremtől) Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok fél éve edzek és kb 1.5 hónapja vettem fehérjét(nutrend) amit otthon szépen elraktam..(mert már előtte is volt róla szó hogy azt ne szedjek majd káros stbstb..)most anyum valami hatalmas nagy takarítást végzett mert megtalálta..aztán szüleim mérgesen beszéltek róla hogy káros stb..és hogy nyáron nem mehetek edzeni és utána is csak hetente egyszer..Gyerekek ez mi???Istenem miért csinálod ezt velem??

egyszerűen nem tudom mit csináljak..

jól kipanaszkodtam magam de gondolom ezen nem tudtok segíteni de azért köszi hogy elolvastad:(


2014. jún. 23. 23:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ezen tényleg nem lehet segíteni hogy most elmagyarázod nekik hogy a csirkemellben is van fehérje meg ilyesmi de ettől úgy sem változik meg a véleményük mert hogy porok és hogy mennyire károsak meg felfújnak stb stb... Azt tudom csak ajánlani hogy csinálj otthon saját testsúlyos edzést és próbálj meg húsokból bevinni elegendő fehérjét vagy ha ez nem megy jobban el kell rejteni. :)
2014. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Linkeld be nekik Bunny koxos videóját. Ott elmondja, hogy az ampulláktól kell tartani, a vödröktől nem.
2014. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 *Glissade* ***** válasza:
100%
Továbbra is elmész edzeni.
2014. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálod szilárd kajából bevinni. Ha nem vagy 80-90 kilós akkor azért szilárd kajából is könnyebben megoldható a dolog, úgyis a napi összbevitel számít. És elmész edzeni így.
2014. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bunnynak az a videója is igencsak meggyőző lehet számukra :) Bőrdzsekiben, motorral, tahó stílusával...
2014. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan szilárd kajából is a fehérjéd, akkor nem kell tápkieg. Ilyen egyszerű. nem értem miért tekint minden kezdő a proteinporra csodaszerként. Az is csak kaja. Nem engedik a szülők? És akkor mi van? Semmi bakker! Megeszed húsból és tojásból és ugyanolyan jól fogsz fejlődni. Ennyi!
2014. jún. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 *Glissade* ***** válasza:

Montinak van igaza;)

Mi ebből a tanulság?

(azt leszámítva, hogy szüleid tudatlanok)

Hogy nem szabad azonnal bedőlni a reklámoknak és rohanni tápkieget venni!

1,5 hónap edzés után még bőven tudsz annyi fehérjét enni, szilárd táplálékból, hogy fejlődj.


Mit tegyél?

Menj szépen oda a szüleidhez! Bűnbánó fejjel adj nekik igazat ês mond azt, hogy elajándékozod;)

Majd vissza mész kondizni.

Aztán majdha nagyobb leszel, annyi tápkieget veszel amennyit akarsz.

2014. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 *Glissade* ***** válasza:

Ne vegyél több tápkieget, mert anyád azt fogja hinni, hogy koxot rejtegetsz a szobádban:D

Kell ez neked?:D

2014. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem azért akkor is aggasztana, hogy a szüleim kb tök alaptalanul elkezdenek oltogatni valamit, amiről fogalmuk sincs, biztos megpróbálnám nekik elmagyarázni. Í


Azt a Bunny videót meg ja, hagyjuk már, elég erőltetett megmondóember stílusú.

2014. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 *Glissade* ***** válasza:

Oriza az a baj, hogy szinte lehetlen "erőszakosan megtéríteni" bárkit is... Én csak tudom!

Ha ő nem nézz utána, nem érdeklődik... járhat a szád évekig és mutathatsz példát êvekig, mire eredményt hozz.

2014. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!