Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalt futók, milyen...

Tapasztalt futók, milyen futócipőt vegyek? Határi úton és betonúton is futok.

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy már 3 futócipőt elhasználtam, 6 év rendszeres futás eredményeképp.

első New balance volt- meg voltam elégedve vele

második Puma - pihekönnyű de hamar kilyukadt..

harmadik pedig megint new balance - nem voltam vele elégedett.. teljesen nehéz,kemény,rosssz.


Nincs valakinek valami tuti bevált cipője, amit ajánlani tudna?


19/L


2010. máj. 12. 07:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Nike pedig nagyjából 40% minőség, 60% marketing. Nekem is volt már Nike futócipőm, kiárusításnál vettem olyan 8-10 ezer Ft körül volt, kb. ennyit is ért, de ugyanez alapból 25 ezer Ft, amiért rendes futó márkából már jobbat lehet kapni.
2010. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nos, én nem éppen futó vagyok, de fontosnak tartom a futást is.

Nekem az Asics cipők váltak be, nagyon szeretem őket. Sauconyt szerettem volna, de azok kényelmetlenek voltak.


Volt Nike, Adidas, Puma cipőm is, de nálam egyik sem ért a Asics és Mizuno (ilyenem is van jelenleg) közelébe. Bár Asics talpszerkezete jobban fekszik, úgyhogy maradok azoknál.


Ha pesti vagy, ezt a boltot tudom ajánlani

[link]

Tulaja az edzőm volt, akivel nyertünk országos bajnokságot, ő maga fut is, jár maratonokra, és szívügye a sport. Eladónak csak megbízható szakértőket vesz fel. Ott segíthetnek neked a megfelelő cipő kiválasztásában is.


De legyen bármilyen márka a választottad: jó futást! :)

2010. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

kösssz.

a nyúlcipő boltot ismerem egy bizonyos edzésnapló oldalró, de sajnos nemvagyok budapesti. Azthiszem utána nézek bár cipőnek az ajánlottak szerint - én szintén nemvagyok Nike és adidas párti - asics, mizuno és saucony között :)

2010. máj. 12. 13:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is Asics vált be.
2010. máj. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkienek. Egy szaküzletben Asics-et választottam ki, ma fogom tesztelni.
2010. jún. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!