Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalt futók, milyen...

Tapasztalt futók, milyen futócipőt vegyek? Határi úton és betonúton is futok.

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy már 3 futócipőt elhasználtam, 6 év rendszeres futás eredményeképp.

első New balance volt- meg voltam elégedve vele

második Puma - pihekönnyű de hamar kilyukadt..

harmadik pedig megint new balance - nem voltam vele elégedett.. teljesen nehéz,kemény,rosssz.


Nincs valakinek valami tuti bevált cipője, amit ajánlani tudna?


19/L


2010. máj. 12. 07:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nike air Pegasus és a Nike air Moto mind jó cipők, de mostanában az Asics is nagyon durván feljött minőségben. Ezeket ajánlom, nekem most Moto-m van és 800 km után is még bírja! Nagyon kényelmes, nem kellett betörni és ugye kompatibilis a Nike+-al. :)
2010. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Saucony.


Mindig is Sauconyban edzettem, ezzel megyek a görög maratonra is.

2010. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi. Sauconyt honnan tudok beszerezni?
2010. máj. 12. 08:10
 4/15 anonim ***** válasza:

Spuri Futóbolt

1138 Budapest

Váci út 152.

Tel: 06 20 5253 904


Nyitva tartás:

hétköznap:

10-18-ig

szombaton:

10-13-ig


De ha bármilyen nivosabb futóverseny közelébe kerülsz, ott is mindig vannak árusok, és természetesen Saucony is mindig van. Vicc, hogy kb 10.000-rel olcsóbb, mint a Nike, és mégis sokkal jobb.. Egy csomó barátom is ugyanezen a véleményen van. Bujj bele, próbáld ki (minden futóbolt megengedi, hogy egy picit fuss a bolt körül), érezni fogod.

2010. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mint Nike-párti, a legkevésbé sem ajánlom a Saucony-t. A csapatunkban többen is próbálták és 2 hét múlva visszatértek a bevált cipőikhez, legyen az Nike, Reebok, vagy Adidas...
2010. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöööm!

további sok sok lefutott kilométert kivánok ;)

2010. máj. 12. 08:26
 7/15 A kérdező kommentje:

utolsónaK:

miért,mi volt a gond a sauconykkal?

2010. máj. 12. 08:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Tippelek, nem elég menő a csajoknál :D (legalábbis azoknál, akik nem értenek az igazi futáshoz)


Még egy bónusz egyébként, a barátnőm is sauconyban fut, abban megy budapest-bécs maratonra is ősszel :]

2010. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kell ilyen sznobnak lenned. Ha megemlítenék egy-két nevet akik a mi egyesületünkben futnak/futottak, akkor talán egy kicsit elgondolkoznál, hogy megfelelő embereket nézel-e le. :)

Soha, ismétlem soha nem az alapján választottunk cipőt, hogy mekkora nevű cég készíti. Nagyon sok időt vett igénybe amíg kialakult, hogy kinek melyik típus a legalkalmasabb egyes terepekre, én például más cipőben futok rövid-hosszú-közép távon és egyes terepeken. Évekbe telt amíg megtaláltam a megfelelő cipőket és bizony utálom, ha ilyen beszólásokba ütközök, mint a tied.

Elég kevés futónk van akik egyesületi szinten sportolnak, inkább tisztelni kéne egymást, nem cipő alapján megítélni...

Attól, hogy szerintem a Saucony termékei nem túl meggyőzőek, még nem kéne személyeskedni.

A Nike/Asics/Mizuno felső kategóriás termékeit ajánlom ha valaki biztosra akar menni, ezek a cégek szinte mindenki számára gyártanak megfelelő cipőt.

2010. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 09:11:

Már bocsánat, de inkább te tűnsz sznobnak. Amúgy is, lehet hogy egyik embernek egyik, másiknak másik cipő jön be, nem vagyunk egyformák. Nekem a 4 ezer Ft-os Kalenji is bejött, kényelmes volt benne futni.

2010. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!