Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatékony mellfeszesítő gyakorl...

Hatékony mellfeszesítő gyakorlatot keresek, ami akár naponta néhány perc alatt végezhető. Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Sajnos szülés-szoptatás után az eredetileg nagy és telt mellem megereszkedett, kicsit olyan, mint egy félig üres tömlő. A férjem nem bánja de engem nagyon zavar, ezért szeretnék valamit tenni, amit a babagondozás pár perces "üresjárataiban" lehet végezni. Hasonló hasformáló gyakorlatokról is szívesen hallanék... Előre is köszi a válaszokat!
2010. máj. 3. 09:46
 1/1 anonim válasza:

könyvtárban vannak ilyen témájú könyvek, véignéztem, de sajnos csak egyre emlékszem..

a két tenyered magad előtt a mellkasod vonalában összeérinted, majd erősen nyomod őket. elvileg két héten bell tapasztalható eredmény, és napi 3-4 percet kell csinálni, 5 alkalommal. remélem picit segítettem. (:

2010. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!