Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 100 fekvőtámasz - mit...

Napi 100 fekvőtámasz - mit várhatok tőle 1,2,3 hónapon belül?

Figyelt kérdés

Egy youtube videó ihlette a kérdést:

https://www.youtube.com/watch?v=7UQwUe4l6II


Mit várhatok el napi 100 szabályos fekvőtámasztól? Mondjuk 50 felkelés után, 50 lefekvés előtt, anélkül, hogy bármi mást (étkezés stb) módosítok?

(Olyan válaszokat nem kérek, hogy mindenből végtelen, csirkerizs stb, nem erről van most szó)


Köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 13. 22:09
 1/4 floyDi válasza:
100%
Én régebben(16 évesen) nyomtam felkelés után 30 fekvőtámaszt. Deltába,szűken és terpeszben. Értelemszerűen mind1ikből 10et-10et. 30at még napközben valamikor és az este folyamán is még 30at ugyanígy. Fél év múlva már elég bitang voltam, pedig az étkezesém sem volt normális. Cigiztem,piáltam..hasonlók :D szoval hajrá!!!
2016. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs sok értelme, főleg bemelegítés nélkül.
2016. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy ne csak azt csináld és fekvő helyett is inkább tolódzkodás, mert ott használod a teljes testsúlyodat.


A legjobb ha minden területet átmozgatsz:

Húzódzkodás

Tolódzkodás

Kézállásból karhajlítás

L-sit vagy lábemelés

Guggolás vagy váltott lábas ugrások


Csak fekvőtől nem lesz nagy változás.

2016. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg amiket leírtál azoktól sem. Ahhoz, hogy izmosodj étrend kell és súlyzós edzés, nagy súlyokkal. Állóképességre jó a fekvő. Napi 100 meg nem olyan sok, szóval hajrá.
2016. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!