Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem látszik rajtam?

Miért nem látszik rajtam?

Figyelt kérdés

1 hete kezdtem futni, ez a második hetem.

Eddig sohasem futottam, de tegnap előtt sikerült elérnem, hogy megállás nélkül fussak 6 km-t.

Az étrendemben kerülöm a hízlaló ételeket, és este 6 után már nem eszem szénhidrátot.

Nincs rajtam sok felesleg, max 3 kg, viszont szeretném, ha kicsit karcsúsodnék, lejjebb menne a pocakom, de egyszerűen nincs változás.

Azért másfél-2 hét alatt már kéne, hogy nyoma legyen valaminek, nem?

Mit kéne változtatnom?



2016. júl. 27. 10:50
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Türelmetlen vagy. Majd beindul. Ha mégsem, akkor még kevesebb kaja kell.
2016. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 3 kiló van rajtad akkor nem látszik semmi 1 hét után. Az csak a nagyon nagy feleslegnél működik.
2016. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kell neki egy bizonyos idő, míg beindul. Lehet ez akár 1 hónap is.


Nem mindegy, hogy milyen tempóval futod azt a 6 kilométert. Nem szabad túl gyors tempóval. Túl lassúval sem érdemes, de inkább túl gyorsan szoktak futni néha.


Nem mindegy, hogy milyen gyakran futsz.


Az előbb említett sebességhez szorosan kapcsolódóan érdemes elmondani, hogy nem a távolság, hanem az idő számít inkább. Viszonylag hosszabb idejű, alacsonyabb intenzitású futással lehet jól fogyasztani (illetve nagyon edzettek próbálkozhatnak néha intervallumfutással).


Az este 6 után nem eszem dolog nem lényeges és nem célravezető. Kizárólag akkor lehet jó, ha pontosan olyan beosztás szerint éled napjaid, hogy idomul hozzá. Ez talán a legritkább eset.

2016. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Szénhidrátot nem eszik 6 után, azt írta. Amúgy az sem számít, hanem a napi össz bevitel a lényeg.
2016. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!