Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg látszik rajtam nyár...

Meg látszik rajtam nyár végére? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék végre valamit csinálni...nincs olyan extrém túlsúlyom 176 cm és 85 kiló vagyok de izom az nem sok van rajtam.... ezen szeretnék változtatni. Heti 3x30 perc futás es 3x1 óra jóga meg egy nap pihenő... Meg emellett csinálnék a futás napján hasprést es törzsemelést 6x20-at... ez mennyire látszana meg rajtam nyár végére ha odadfigyelek az étkezésre is és rendesen csinálom? 15/l

2016. máj. 22. 08:44
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Fogyhatsz elég sokat, ha jó étrended lesz. De izmos nem leszel ezektől, ahhoz normális súlyzós edzés is kellene.
2016. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Futással főként lefogysz. Én azt javaslom,hogy ha igazán van rá időd akkor menj el egy kondi terembe.Nem kell többször mint amit írtál, heti 3x elég. Jobban meglátszana rajtad,és azzal az izmod is biztos nőne. Természetesen azok is látszani fognak rajtad,csak kevésbé... A futással mint mondtam lefogysz, a hasprés és a törzsemelés mellé vinnék még fekvőtámaszt vagy súlyzót is...A jógát nem tudom mert nem ismerem :) Remélem tudtam segíteni
2016. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!