Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Minden egyes év, mintha...

Minden egyes év, mintha hamarabb eltelne. Ezért látszik így?

Figyelt kérdés
Most látom, hogy június van, egy fél év már el is telt, és alig volt még meleg. Mindjárt december. Nekem azért tűnnek ilyen gyorsnak a hónapok, az időjárás változások miatt egyszer hol nyár van, másnap meg ősz.

2014. jún. 6. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez az öregedés miatt van.
2014. jún. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jún. 6. 02:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy idősebb leszel, látszólag egyre gyorsabban telik majd az idő :)


Apum mondta ezt, amikor még gyerek voltam - persze nem hittem el... Mostmár látom :) Egyre több dolog van, amit csinálni kell, egyre több megoldandó feladat, ami leköti az idődet, egyre több felelősség, a nap egyre nagyobb részén akar az ember csak túlenni, minél gyorsabban... És csak suhannak a napok, hónapok :)

2014. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jún. 6. 10:53
 5/5 anonim válasza:

gyereknek kevesebb a környezetéről alkotott tapasztalata. minden újdonág ami leköti a figyelmét. Igy egy nap is nagyon mozgalmas lehet. Idősebben talán mindent megszokásból rutinszerűen teszünk. Másik. egy gyerek várja hogy felnőjön egy felnőtt?

Mi a vményetek erröl?

2014. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!