Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már 4 hónapja gyúrok keményen...

Már 4 hónapja gyúrok keményen de nem látszik rajtam?

Figyelt kérdés
Mielőtt el kezdtem gyurni fogytam 12 kg-ot most 16 vagyok 183cm és 79 kg.Szival annak érdekében hogy látszódjanak az izmaim még fogynom kéne vagy inkább kezdjek el proteinezni .De még mindig van rajtam sújfölösleg. A válaszokat köszönöm .
2012. dec. 22. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

What?

Szálkásító diéta legyen, de marhára tévedsz, ha azt gondolod, hogy akkor nem kell fehérje. Pont, hogy szálkáításnál (zsírleadásnál) kell több.

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2 g*testtömegkg szénhidrát (ch).  


A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.  

ezekből kellene összerakni az étrendet:  

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.  

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.  

zsír: omega3, lenmagolaj.  

Itt találsz étrendeket is:  [link]

2012. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem súJok heJett emelgesd a heJesírási szótárat.
2012. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az étrendeddel van. Ha fogyni akarsz, akkor kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elhasználsz, ha izmosodni akkor az ellenkezőjét. De fehérje mindig kell, nagy mennyiségben. (a többit nem ismétlem el, már előttem leírták)
2012. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"még fogynom kéne vagy inkább kezdjek el proteinezni"


He?

2012. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Proteinezni" mindig kell, ez elengedhetetlen a tömegnöveléshez és a szálkásodáshoz is. Azért nem fejlődsz, mert rossz az étrended. Főleg, hogy még te se tudod, hogy izomtömeget akarsz növelni, vagy zsírt csökkenteni. A kettőt együtt nem lehet. Ha nincs elég izmod, akkor még nem érdemes szálkásítanod. Én azt javaslom, hogy várj még a fogyással, először építs izmokat, aztán szálkásíts le. Tömegnövelő étrend: Testtömegkilogrammonként 2-2,5 g fehérje és 5-6 g ch. A szálkásító étrendet már leírta Montez.
2012. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha sok a zsír (kb 8-10kg), akkor érdemes leszálkásítani egy részét és utána tömeget növelni. Ha csak pár kiló zsír van a kérdezőn, akkor valóban tömegnövelés kell, főleg, ha még nincs elég izom.

Egyszerre nem megy (naturálban).

2012. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VicToooR x GB ***** válasza:
Úgy van kezdj el proteinezni te retardált nyomorult b*zi..
2012. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!