Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mesélnétek saját verekedős...

Mesélnétek saját verekedős sztorikat? Nem számít a kor!

Figyelt kérdés
Tőlem akár gyerekverekedéstől a nagyon komolyakig bármi jöhet! Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 18. 11:29
 1/8 anonim válasza:
60%
csesztette egy gyerek a barátom és szétmartam a nyakát. Vérzett. :D 13/l
2016. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
10.-es koromba volt. A sulinkba volt pár nem fehér bőrű, de nem a szorgos pénzkereső fajtából. (mert sokan elfelejtik rengeteg ilyen van, ismerek is nem is egyet) Maradjunk annyiba, hogy mindent megtettek és senki nem merte megállítani őket. Engem szerencsére nem csesztettek, de késsel jöttek iskolába, molesztálták a lányokat meg ilyenek. Egyszer barátnőmet a lány WCbe követték és mondták vagy lesz*pja őket vagy szétverik. Ismertem annyira, hogy ilyet nem tenne meg. Még aznap mikor találkoztam vele láttam, hogy tele van lila foltokkal és monoklikkal. Tudta, hogy milyen vérmérsékletű vagyok, ha a szeretteimet bántják így el se akarta mondani, de egyből levágtam mi a helyzet. Másnap reggel 5 spanommal (megjegyzem kondiztam abba az időbe szóval a kemény kinézetem meg volt, emelet minannyian thaiboxoltunk. Mindig az volt, hogy az első szünetben a WC-ben beszélgettek. Szépen bemegyünk oda (tudtuk, hogy abba a WC-ben nincs senki más, mert szinte senki nem mert a közelükbe se menni). 6-an tudom, hogy nem ferr módon, de itt már bevolt telve nagyon a pohár, oda mentünk és a falhoz nyomtuk őket. Finoman szólva helyben hagytuk őket. Ezt nem részletezném csak annyit, hogy az a bizonyos késsük/ bicskájuk előkerült. Szerencsére ebből nem lett semmi bajunk azaz nem szúrtak le. Ők a végén azt hiszem ketten orr, egyikőjük borda a harmadikuk pedig kéz töréssel "ússzta" meg az esetett. Azután mire 11.-es lettem iskolát váltottak, de többet nem szóltak be nekem.
2016. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, kemény sztori, tetszik! Végülis happy-end lett a vége :)
2016. máj. 19. 08:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromban ismertem meg a haverom, aki kickboxolt magas szinten. Európai versenyekre járt, volt, amit meg is nyert a maga kor és súlycsoportjában. Tanított egy ideig a kickboxra, ezeknek az edzéseknek része volt egy idő után a küzdelem is. Nem nagyon emlékszem arra, hogy ne kellett volna feladnom a harcot. A legdurvább küzdelmüket viszont nem felejtem el sosem, az volt a legvéresebb meccsük, amikor egy gyomros ütés után lazán, izomból kirúgta a fogamat. Percekig nem tudtam, hol vagyok... Lett inplantátum, később nélküle, egyesületben kickboxoltam tovább és a mai napig jó haverok vagyunk. 😊 Itt is egy happy end 😊
2016. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 évesn verekedtem a barátommal a játszótéren. Meg öcsémmel is elég sokat, amíg fel nem nőttünk
2016. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy igazán emlékezetes volt amikor nekifutásból falhoz löktek és beverték a pofám. A többit általában hoztam, voltam akinek én törtem el valamijét vagy pakoltam monoklit a fejére. Nem voltam túl kedvelt a suliban.

A verekedés nem jó buli amúgy. Nekem is kellett egy verés, hogy rájöjjek.

2016. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=bMSYlnMETQk


Ezt ajánlom nektek, ha valaki belétek köt! :)

2016. máj. 31. 14:43
 8/8 anonim válasza:

Hát nem mostani kérdés, de van egy komolyabb verekedős sztorim:

Fradi vs. Újpest foci meccs után történt, éppen elvonultunk a Grouppama arénából a vendég szektorból és az 1-es villamoshoz tartottunk.

Felszálltunk és a Lurdy ház fele mentünk, amikor a villamoson egy ittas fradi szurkoló ócsárolni kezdett minket. Csak szóban vágtunk vissza neki, majd amikor leszálltunk és a parkolóba mentünk az autóhoz követett minket és ekkor elkapta a haverom sálát, aki vissza lökte magától.

Akkor már elegem lett a gyökérből és kiosztottam egy "arányos csicska lángost" neki, amitől leesett a sapkája és megtántorodott. Mi beszálltunk és elvittem a haveromat egy darabig, közben az ittas idióta hangosan rinyálni kezdett.

Bár vesztettünk a pályán, de azon kívül nem! Egyébként nem lett ügy az esetből azóta sem.

2023. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!