Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom, hogy még van fél évem,...

Tudom, hogy még van fél évem, de én ár most félek. Hogyan illeszkedjek be a gimiben? Nem vagyok egy nagy dumagép. Adnátok tanácsokat? Illetve mesélnétek saját élményeket? 14/L

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 18:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Nálunk pl:úgy működött,hogy én mindig is egy magamnak való voltam akit állandóan kiközösítettek úgymond mert amit gondoltam azt kimondtam de a gimiben egy teljesen új társaság van mindenki úgy megy oda,hogy jaj mi lesz,hogy illeszkedjek be? Csak add önmagad mert ha valaki így ismer meg és még így is jóban akar veled lenni akkor semmi gond.;)
2013. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz! :)
2013. jan. 14. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Általánosban engem is utáltak az osztálytársaim,gimiben se tudtam beilleszkedni,de azért voltak barátaim és nem volt rossz.Biztos lesznek klikkek,nálunk voltak.
2013. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!