Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő, amíg lemegyek...

Mennyi idő, amíg lemegyek spárgába?

Figyelt kérdés
Először is nem vagyok b*zi. 13 éves fiú vagyok. Talajtornára járok 2 hónapja. Kb 2 hete nyújtok erre és 42 cm-ről le tudok menni 26 cm-re. Légyszíves ne gyakorlatokat küldjetek, hanem szerintetek ez mennyi idő? És ez egy ennyi idős fiúnak egészséges? Nem lesz ettől bajom? Mert ez kell a lovastornához, hogy a versenyen ezeket meg tudjam csinálni.

2016. ápr. 28. 15:18
 1/4 pörölycápa ***** válasza:

Egyéni, hogy kinek mennyi idő kell, meg attól is függ, hogy milyen gyakran nyújtasz. Az első 20 centi nekem is gyorsan lement, és akkor gyorsan látszódott a fejlődés, de most olyan 10-15 cm-nél leragadtam, és csak nem tudok lejjebb menni, pedig már nem lenne messze a cél. Igaz, ennél sokkal gyarkabban is nyújthatnék, és akkor gyorsabb haladnék. De szerintem olyan 2 hónap alatt van rá esélyem hogy meglegyen a spárga ha végre vége a vizsgaidőszakomnak és több időt tudod foglalkozni az edzéssel.


Szóval én pár hónapot mondanék neked is, de ez nagyon egyéni. Bajod nem lesz tőle ha szakszerüen csinálod (ha viszont nem jó technikával, akkor csúnyán meghúzhatod magad). De gondolom az edződ adott tanácsot hogy hogyan érdemes nyújtani (ha meg nem, akkor kérj tőle, biztos szívesen segít).


Ja, és szerintem egyáltalán nem b*zis ha egy fiú tud spárgázni.

2016. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem neked is sikerül lemenni. Én amúgy is hajlékony vagyok, szal remélem hogy gyorsan lemegy. Sok szerencsét!
2016. ápr. 28. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak nyujtsal majd mindennap foglalkozz vele es fog menni hamar..
2016. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lost princess válasza:
Úgy könnyebben lemegy ha mondjuk felrakod az egyik lábad zsámolyra és magassabbról nyújtasz akkor gyorsabban nyúlik én Rgzek és mi így csináljuk.
2020. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!