Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudok lemenni...

Mennyi idő alatt tudok lemenni spárgába?

Figyelt kérdés

Most kb. 20 cm távolság van, és minden nap nyújtok.

És másrészt, ha elkezdek jógázni, akkor még lehet hajlékony? 15/L

Vagy hogyan tudnám elérni, hogy hajlékony legyek?(Nagyon nem értek ehhez, tudom, látni:D) Előre köszi a válaszokat!


2016. márc. 22. 18:38
 1/4 anonim válasza:
Szia. Ez a hajlékonyságtól függ. Nekem pl egy het alatt sikerült. Ha minden nap nyújtasz szerintem menni fog de előtte nem árt egy 10-15 perc bemelegítés. A jógáról nem tudok sokat de szerintem az is segít a spárgában
2016. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az olyanok mindig mentek, hogy nyújtott lábbal letenyerelni a földre, vagy nyújtásnál ráfeküdni a lábamra, stb., nem tudom, hogy ez annak számít e.:D Igazából kb. egy hete kezdtem el nyújtani, és három napja csinálom intenzívebben.

Köszi a választ!:)

2016. márc. 22. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is spárgára nyújtok, régebben 0 gyakorlással majdnem lent volt, de most elég sok hiányzik:D pedig én is letudom tenni a tenyerem, stb

Nyújts mindennap egy órát, és szerintem pár hónap alatt meglesz. de nem is biztos, hogy kelleni fog annyi.


van egy csatorna a youtubeon, nagyon jó videók vannak fent spárgához nyújtáshoz Spychetruth a neve (nem biztos hogy jól írtam). Én azokat szoktam csinálni (meg magamtól is) És jóga gyakorlatok is vannak fent. igaz angolul van ugye

2016. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogom nézni!:)
2016. márc. 23. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!