Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt és milyen...

Mennyi idő alatt és milyen gyakorlatokkal tudnék lemenni spárgába?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kifejezetten hajlékony, de gyerekkoromban aerobikoztam és akkor még ment a spárga, különösebb erőfeszítés nélkül. Találtam egy videót, de elég rövid, mindössze negyed óra nyújtás, azt ígéri, hogy néhány hónap alatt így sikerülhet. A gondom viszont az, hogy vannak gyakorlatok benne, amik egyáltalán nem esnek nehezemre, nem érzem úgy, hogy bármit nyújtanék, de másnál meg alig tudom megcsinálni, azokra az izmokra többet kéne nyújtanom. Tudtok segíteni? Esetleg olyan videót linkelni, ami tutira nyerő? Mennyit kell gyakorolnom ehhez és hány hónap alatt sikerülhet? Az a spárga érdekelne (nem tudom a nevét), ahol egyik láb elöl másik hátul van.
2015. aug. 5. 22:29
 1/3 anonim válasza:
először is el kell hinned hogy sikerülni fog és bizni magadba majd utána naponta nyujtasz pl. nyujtott lábbal elérd a földet vagy hogy a földön ülsz nyujtott lábbal aztán megprobálod elérni a lábad aztán van még ez az L alaak is (leülsz az egyik lábad hátrarakod hajlitva és mindenhol 90foknak kell lenni a másik előrefele nyujtva legyen és igy probálod meg eélérni a lábfejedet) akkor van még amikor leülsz talpaidat összerakod és probálod mind a 2 térdedet lerakni a földre ha ezeket minden nap megcsinálod jo párszor és utána mindig spárgába is lemész ameddig tudsz garantálom hogy sikerülni fog ;) 4 évig tornáztam ezzel sikerült nekem...hajrá és kitartás
2015. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, sokat segítettél :)
2015. aug. 5. 23:01
 3/3 *Glissade* ***** válasza:
Az a francia spárga. :)
2015. aug. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!