Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő futó vagyok. Ez így jó?...

Kezdő futó vagyok. Ez így jó? Kérlek segíítsetek! (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

1éve rendszeresen futok.. de már nem bírom 1 hete.. Úgyhogy arra gondoltam, újra kezdem az egészet. Kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy jó lenne e kezdésnek, hogy 1.hét-20perc. 2.hét 30 perc.. és így tovább.. Minden héten 1 pihenőnap lenne. És még azt szeretném megkérdezni, hogy mit egyek futás elött kb 2-3 órával? Cél: Kicsit fogynom kéne (fenékből). állóképességjavitás. szóval diétás kaja. Lehet az evésemmel volt gond, mert naponta csak zabpelyhet ettem. (1nap 2xi étkezés). Remélem tudtok valamit segíteni.

17/L.


2010. ápr. 6. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
1 nap 2x eszel az kevés, főleg hogy csak zabpelyhet. Lehet enni, de mértékkel és nem mind1 hogy mit, egyél sok gyümölcsöt zöldséget, de azért mást is, energiára szükség van! Én kosarazok és kondizok is, sokat eszek, sokszor és zsírban nem jön felfele, energiává ég illetve az izmaim fejlődnek.
2010. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!