Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szakítani fog velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szakítani fog velem. Mit csináljak? Segíítsetek kérlek

Figyelt kérdés
Mostanában sokat veszekedtünk a párommal, majdnem mindenen. Ilyen hülyeségeken hogy pl: Mondta pénteken, hogy jön át hozzám 6ra, 6kor felhív, hogy találkozik 2 barátjával (Bence,Benett) és csak 9 re jön inkább. Én ezen nagyon berágtam.. mert mért ígér olyat amit nem tart be?! Én elég hamar ideges tudok lenni és akkor mondok, csinálok olyat is amit késöbb megbánok.. de hogy én kicsit agreszívabb vagyok, az megérthető, mert elég rossz körülmények között nőttem fel.. 7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. És nem szeretném őt elveszíteni. Tudnátok adni tanácsot esetleg? Bocsánatot szeretnék Tőle kérni, hogy énis bunkó voltam vele, és szeretnék mindent megbeszélni és nem veszekedni. Esetleg mit lehetne csinálni a veszekedések ellen? én 17/L ő 22/F.
2010. ápr. 15. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáld visszatartani az e fajta megjegyzéseket.Szeret ő téged,hagyd azért magára is a haverokkal stb.Azért a pár óráért ne hisztizz,mert ráun a dologra.Nem biztos hogy tervezett volt,akkor ez jött és szeretett volna a haverjaival lenni. :) Ne kapd fel a vizet,ilyen kis hülyeségek miatt felesleges napokig őrlödni.

18/L

2010. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jobban meg kell húznotok a határvonalakat.

Mit szabad ls mit nem?

Beszéljétek meg...

Hogy értsd: nem biztos, hogy a srác szemében akkora hiba késni 3 órát...

Így, ha valóban fontos vagy neki és tisztel, be fogja tartani a kérésedet.

2010. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

minden rendben lesz, a pasi mindent elfelejt

ha:

vigyorgós, jókedvű vagy

jó társaság vagy, flörtölsz vele

és lényeg: szex

2010. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért kellet neveket kiírni? xD

Egyébként szerintem nem fog veszekedni.

2010. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagyis szakítani xD
2010. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát remélem.

Amúgy meg szerintem nem lényeg, hogy kiírtam a 2 nevet. Ebből úgyse nagyon tudják, kiről van szó.

2010. ápr. 15. 16:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy tudnátok írni 1 kis verset, ami ezekről szól hogy bocsásson meg, szeretem, és amiket leírtam...??
2010. ápr. 15. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:

mondok en neked valamit,ami mukodik is,ha hiszed ha nem de egy kis pszichologia,na szoval,amikor azt mondja hogy 9 re jon vagy valami olyasmit amit megigert es nem tartja be,zard le a telefont,ha ir vagy hiv ne valaszojjal,ereztesd vele azt hogy konnyen elveszithet ha nem foglalkozik veled tobbet,es nem te kell fejjel hogy elhagy,hanem o feljen hogy te hagyod el,ez azert van most igy,mert te jo lany vagy es hadsz utanna es tudja mindig megbocsajtassz neki,es tolled csinalhat barmit,hat en azt mondom neked hogy ajjal talpra,ha nem akarod elvesziteni,es mond te is azt hogy neked csak egy ora mulva lessz idod ra,ha mond valamit akkor mond hogy pa es zard le a telot,az elejen kb egy honapig en is igy voltam a baratnommel,most minden rendben van.remelem egy kicsiket segitettem


clyde

2010. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!