Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Behalt a winchesterem? Vagy...

Behalt a winchesterem? Vagy mi történt? Segiitsetek kérlek! (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__14..


még ezt a kérdést tettem fel régebben.amik történtek:gparted nem müködött,ezért megoldottam EASEUS FREE Partition Manager home-al.winyót kettéosztottam,nem volt semmi baj.ma gondoltam visszarakom adatokat c meghajtóra és üres területet visszarakom c-re..meg is csináltam,viszonylag hamar végzett amit furcsáltam.ha most bekapcsolom gépet a bios üdvözlöképe van,de nem pár másodpercig,hanem jó 40 percig és nem csinál semmit.(azért eddig mert beleuntam és kikapcsoltam várakozásba.)

Most egy gagyi régi gépről vagyok,ami semmire se jó.mi történhetett?valaki tudna segiteni?


2011. jan. 21. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

UBCD-vel (Ultimate Boot) lemezt készíts, próbáld meg elindítani vele a géped. Ha sikerül, akkor tudod mozgatni a fájlokat, de ha nincs rajta fontos, akkor töröld az egészet az UBCD-n található progik bármelyikével.


Itt olvashatsz részletesen a folyamatról: [link]


Mindegy, hogy XP, Vista, vagy 7 van.

2011. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mikor beugrik az intel köszönöképernyője,tovább nem is megy,igy nem tudom hogy tudná elinditani...biosba se tudok belépni,bár szerencsére ugy bootol alapból még hogy első cd,második winyó..mindegy,azért megprobálom köszi :)
2011. jan. 21. 14:52
 3/6 A kérdező kommentje:
no hát nem segitett..a bootolásig se jut el,mert valamiért bios üdvözlöképernyője ott ragad..
2011. jan. 21. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nézz körül ezen az oldalon, ha nem találod a problémára a megoldást, akkor regisztrálj és kérj tanácsot. Ez a tapasztalt profik oldala.

2011. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

>pcworld

>tapasztalt profik

haha

2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Prohardver.hu


Ha ők nem tudják, akkor senki.

2011. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!