Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíítsetek légyszi, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíítsetek légyszi, teljesen bedepizek már, kérlek titeket?

Figyelt kérdés
Na most mindent elmondok (körvonalakban). Tehát, van egy fiú aki a legjobb barátom, és én szerelmes vagyok belé (ez nem fellángolás). Minden nap beszélünk, vagy élőben, vagy telefonon. Minden héten egyszer-kétszer felmegyek hozzá. Elvagyunk, nevetünk, meg minden. De azt mondja neki van barátnője, de én ezt nem nagyon hiszem el, mert állítólag csak az edzéseken találkoznak, de egy kapcsolatban ilyen, hogy lehet? Nem találkozik vele csak hetente háromszor 1 órát és aközben is sportolnak? Na mindegy, minden óra előtt suliban (mivel osztálytársak vagyunk) szünetekben odajön leül mellém. Akkor is beszélgetünk, stb. A többiek sokszor azt hiszik járunk. Együtt kajálunk minden nap (de azért még egy barátunk van általában ott velünk). Sokszor szemezünk, szinte pofátlanul belebámul a szemembe. Van hogy piszkálja az arcomat (tuskók kedvéért mondom, hogy a kezével). Szokta mondani, hogy én vagyok a legjobb lánybarátja. Nos akkor az lenne a kérdése(i)m hogy: Miért viselkedik így? Ha tetszem neki akkor miért nem árulja el? Csak barát lennék számára? Nagyon szeretem, megmondjam neki? Ha igen akkor hogyan?
2010. nov. 28. 20:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi muszáj voltam két í-t beleírni, hogy ezt kiírja így
2010. nov. 28. 20:55
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy fél hogy elrontaná ezzel a barátságotokat, vagy nem adsz neki jeleket amikben biztos lehetne..
2010. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
dehát mien jeleket adjak neki?
2010. nov. 28. 21:01
 4/12 anonim ***** válasza:

félénk?

te mennyire bátorítod? lehet, jobban kellene

azért ezt a barátnő dolgot puhatold ki, nehogy pofára esés legyen

2010. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ti hogy éreztetnétek vele hogy tetszik nektek?
2010. nov. 28. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
piszkáld az arcát, nézz a szemébe, puszit neki, dícsérd
2010. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom szerintem nem olyan puszis fajta
2010. nov. 28. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelő incselkedés után a puszi a nyerő, ha eddig nem nagyon puszilkóztatok. Az egy olyan jelzésértékű dolog, ami felől még visszafelé is lehet lépni.
2010. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
húh hát én elég félénk vagyok...:S
2010. nov. 28. 21:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Elöször tényleg deritsd ki hogy van e barátnöje menj el edzésére vagy valami és nézd meg ne hogy gond legyen belöle ha biztos vagy benne hogy nincs barátnöje akkor pedig ö is félénk és tényleg valamit lépned kell, probáld a tudtára adni hogy számodra ö mit jelent!:)
2010. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!