Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak segítségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak segítségét kérném leginkább! MINDEN TAPASZTALATRA KÍVÁNCSI LENNÉK! Szakítás után Ti hogy reagálnátok? Bővebben lenn! Segíítsetek kérem.

Figyelt kérdés

Nemrég szakított Velem a párom 8 hónap után, állítása szerint már nem szerelmes Belém. Szakításunk előtt pár nappal tényleg eléggé össze vesztünk. Ami megrontotta a kapcsolatunkat és ő most úgy érzi, kiszeretett belőlem.

Kérdésem a következő lenne: Ha ti össze vesznétek nagyon durván a barátnőtökkel, és úgymondd ki is szeretnél belőle, Hogyan tudna Téged újra meghódítani, hogy újra belé szeress?

Nagyon hiányzik a volt párom, és bármit megtennék, hogy újra kezdjünk mindent!

MINDEN TANÁCSRA/TAPASZTALATRA/INDOKRA KÍVÁNCSI LENNÉK! < Főleg akit már hódított vissza volt barátnő, esetleg ha Ti lányok sikeresen vissza hódítottátok a volt barátot.

előre is nagyonszépen köszönöm a válaszokat!

Én 17/L Ő 22/F ja és elég makacs, sokáig tud haragudni ...nem könnyű eset.


2010. ápr. 20. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos a válaszom nem lesz biztató a számodra.

Valószínüleg a fiú már régóta nem szerelmes beléd.

Csak egyfajta ragaszkodás tartotta ott melletted.

Egy nap alatt nem szeret ki belőled.És az a veszekedés volt az ami vagy jó ok volt a szakításra.

Felejsd el.

http://www.youtube.com/watch?v=sj3cd6nyu_0

Fel a fejjel.

20F

2010. ápr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt barátnőm csinálta ugyanezt, 6 hónap után, mindent megpróbáltam, esélytelen dolog volt, hiába próbáltam bármit. Csak megbánni lehet, ha hiába kaparsz valaki után. Azt az időt, amíg szenvedsz, hogy visszakapd, tölthetnéd hasznosan, felejtéssel...

Lehet h csak én jártam nagyon szarul. De saját tapasztalatból csak ezt tudom mondani.


Én 22/F ő 19/L


PS: Sok sikert, akárhogy is döntesz.

2010. ápr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17 évesen simán találsz mást magadnak. Valószínűleg első kapcsolatod lehet ha ennyire ragaszkodsz hozzá. Csatlakozok az első hozzászólóhoz, már egy ideje nem szeret akkor s így most volt rá oka otthagyni Téged.

Ha rám és az előzőkre hallgatsz akkor hagyod elmenni s hidd el találni fogsz valakit, akivel még veszekedések sem lesznek... :)

2010. ápr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most nem fogadod meg az előttem írók tanácsát, mert mindenáron vissza akarod kapni őt és nagyon magad alatt vagy, pedig nekik van igazuk. Én azt tanácsolnám még, hogy ne akaszkodj rá semmiképpen. Ne keresd, ne írj neki, ne hívd fel, egyáltalán semmi, mert csak megaláznád magad és ez a legkiábrándítóbb egy lányban. Ha találkoztok, legyél vidám, jókedvű és mosolyogj, ne lássa rajtad, hogy szomorú vagy miatta, mert ő már nem szeret téged és ha azt látja, hogy még oda is vagy érte meg vissza, akkor még az pici esély is elszáll. Legyél természetes és vidám, mást nem tudsz tenni. Idő kérdése, hogy újra kialakuljon benne valami, ha egyáltalán ki fog alakulni. Szerintem ezen kívül mást nem tudsz tenni, csak türelmesen várni. Közben meg hátha találsz egy másik barátot, akit szintén megszeretsz.
2010. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha szeretsz valakit, engedd szabadon. Ha visszajön, örökké a tiéd. Ha nem jön vissza, akkor sohasem volt a tiéd.
2010. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen - én pl olyan elven működök, hogy ha valami nem megy egy kapcsolatban azt nem kell eröltetni. Ha vége, akkor tovább kell lépni, nem érdemes ugyanabba a gödörbe beleesni.

Szóval hajrá

22F

2010. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az első kapcsolatom volt.

Amúgy meg nem arra voltam kíváncsi, hogy hogyan lehetnék túl rajta, vagy hogy mióta nem szeret már.

Hanem arra, hogy TI HOGYAN HÓDÍTOTTÁTOK VISSZA A VOLT BARÁTOTOKAT SZAKÍTÁS UTÁN????? VAGY FIUK TITEKET HOGY HODÍTOTT VISSZA VOLT BNŐ?

2010. ápr. 20. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is nemrég szakítottak, az ok szintén az volt, hogy már nem szerelmes.

Pár hónapos kapcsolat után ez nem valami hihető. Szerintem se szeretett már jó ideje. Ahogy engem sem az én exem.

Én csak saját szemszögből tudom megközelíteni a dolgot.

Ne akarj visszaszerezni egy olyan embert, aki nem szeret. Ez a világ legfeleslegesebb harca... Tudom, hogy nehéz elengedni egy olyan embert, aki a mindened volt.

De menni fog. Ezalatt soha ne reménykedj abban, hogy visszatér hozzád. Előfordulhat, de az már amúgy sem lenne az igazi. Éld az életed, és valószínű találni fogsz egy olyan embert, aki jóval tovább fog szeretni, mint az előző párod.


És az, hogy mindenki azt írja, hogy felejtsd el, nem véletlen... Neked lesz jobb!

2010. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!