Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíítsetek légyszi, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíítsetek légyszi, teljesen bedepizek már, kérlek titeket?

Figyelt kérdés
Na most mindent elmondok (körvonalakban). Tehát, van egy fiú aki a legjobb barátom, és én szerelmes vagyok belé (ez nem fellángolás). Minden nap beszélünk, vagy élőben, vagy telefonon. Minden héten egyszer-kétszer felmegyek hozzá. Elvagyunk, nevetünk, meg minden. De azt mondja neki van barátnője, de én ezt nem nagyon hiszem el, mert állítólag csak az edzéseken találkoznak, de egy kapcsolatban ilyen, hogy lehet? Nem találkozik vele csak hetente háromszor 1 órát és aközben is sportolnak? Na mindegy, minden óra előtt suliban (mivel osztálytársak vagyunk) szünetekben odajön leül mellém. Akkor is beszélgetünk, stb. A többiek sokszor azt hiszik járunk. Együtt kajálunk minden nap (de azért még egy barátunk van általában ott velünk). Sokszor szemezünk, szinte pofátlanul belebámul a szemembe. Van hogy piszkálja az arcomat (tuskók kedvéért mondom, hogy a kezével). Szokta mondani, hogy én vagyok a legjobb lánybarátja. Nos akkor az lenne a kérdése(i)m hogy: Miért viselkedik így? Ha tetszem neki akkor miért nem árulja el? Csak barát lennék számára? Nagyon szeretem, megmondjam neki? Ha igen akkor hogyan?
2010. nov. 28. 20:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
Tud meg van e barátnője, menyetek el bulizni és egy kis pia után már elégé feloldódnak az erkölcsi korlátok :P
2010. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem téged választott, de hízelgő a közeledésed neki :)
2010. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!