Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a diéta+edzésterv így...

Ez a diéta+edzésterv így megfelel? Nem nagy feleslegből való fogyáshoz, formáláshoz.

Figyelt kérdés

Reggeli: tojás zöldségekkel VAGY zabpehely VAGY nagyon ritkán szendvics


Tízórai: alma vagy valami gyümölcs, esetleg egy fehérje shake, néha sajnos kimarad az egész


Ebéd: Általában rizs+csirke+zöldségek, nagyon ritkán becsúszik menza kaja, vagy kevésbé "jó" (pl. tészta)


Uzsonna: edzés előtt sokszor 1-2 órával egy banán


Vacsora: túró+fehérje VAGY csirkemell + zöldségek VAGY tojásrántotta


Edzés: heti 2x küzdősport, heti 2x 45-60 perc futás


28 éves férfi, 185 cm, 95 kg. Nagyrészt izom, a hasamon van csak felesleg, amit jó lenne eltüntetni azért. Ha kell, mit kell változtatni?



2016. ápr. 8. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az étel rendben lehet, de mennyiségek, makrók nélkül mit vársz? Lehet, hogy zsírosodsz vele, lehet, hogy tempósan fogysz, mennyiség kérdése.

Tojásrántotta: ez kinek 1 tojás, kinek fél kiló, 3 deka zsírral, érted, nem egyértelmű már ez sem, nemhogy a sok vagy mellett.

Jól belőtt makrók kellenek. Gondolom, azt sem tudod még, mekkora a kalóriaigényed, de majd kitapasztalod. A fogyási tempónál is van mozgástér, én pl. sosem fogytam tempósan, mert az durva önsanyargatás lett volna számomra, én pedig nem sietek, de élvezni akarom a dolgot. Neked bizonyára jóval nagyobb a kalóriaigényed, úgy könnyebb.

2016. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az összetétel OK, mennyiségeket nem írtál.


Pont ma írtam egy kérdéshez a fogyis rovatban elég hosszú választ, olvasd el:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__77..


Csak te mozogj mellette bátran, heti 3-4 aerob, illetve heti 3 teljes testes súlyzós edzés sem ártana, bár nem tudom, a küzdősporton milyen gyakorlatok vannak... Ha nincs izomerősítés, csak állóképesség, meg technika, meg gyakorlás, akkor mindenképpen kellene!

2016. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!