Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 11 évesen ellehet kezdeni rg-ni?

11 évesen ellehet kezdeni rg-ni?

Figyelt kérdés
Ősszel leszek 11 és szeretnék elkezdeni rg-ni versenyszerűen a boglie megy és a kézállásból híd is megy és a spárga megy. Még lenne esélyem a versenyeken?

2016. ápr. 7. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis bal spárgám lemegy
2016. ápr. 7. 18:23
 2/5 anonim válasza:
azt szokták mondani hogy jobb 6-7 évesen kezdeni de inkább menj el egy rg egyesülethez és ott kérdezd meg hogy elkezdheted e náluk
2016. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 évesen kezdtem el csinálni, most 17 vagyok szerintem mostmár versenyszerűen nem igazán tudsz belekezdeni (hozzáteszem nekem hetnte 10 edzésem van)
2016. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én 12 évesen kezdtem.

Előtte jártam egy évig az iskolába, de ott semmit se tanultam.

Van külön kategória ami azoknak van ki csak hobby szinten csinálják. Én is ott versenyeztem most, de így is volt tavasszal összesen 4 versenyem.

2016. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most leszek 13 és kb. fél éve járok rg-re. Nem ciki soha elkezdeni. Viszont előszőr nehezen megy. [Legalább is nekem]
2017. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!