Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aikido-t ellehet kezdeni 25...

Aikido-t ellehet kezdeni 25 évesen?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna vmilyen harcművészetet tanulni,de elmaradt sajnálatos módon!lassan 25 lesezk,s ez már nemtúl késő?

2016. jan. 24. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne? Én 39 vagyok s egy ponton én is szeretném majd elkezdeni. Amennyire tudom, ez így teljesen OK.

Mondjuk én testépíteni is most kezdek, van, aki jóval később kezdi azt is (hosszú, fitt életet akarok, csinos izmokat és erőt, nem versenyzést).

2016. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:

Egyáltalán nem túl késő, bármilyen harcművészetet el lehet kezdeni még 50 évesen is. Aikidózni meg pláne.


Te viszont még elég fiatal vagy, így átgondolnám a helyedben, hogy mit kezdjek el. Neked még van esélyed egy full contact harcművészetet elkezdeni (judo, brazil jiu jitsu, ökölvívás stb.) és aikidőzni ráérsz kicsit később is. Mert az aikidóval önmagában nem fogsz megtanulni harcolni, nem arra való.

2016. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem késő. De érdemesebb inkább valamelyik boxon körülnézned. Ha a test test elleni harc érdekel, akkor bjjn vagy birkón.
2016. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gromo ***** válasza:
Én 34 évesen kezdtem el, jelenleg a 3. danra készülök. Szerintem nem késő.
2016. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!ökölvívás,judo,birkózás nem vont,de pl.akiu kitsu az érdekes lehet!
2016. jan. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!