Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap elkezdtem futni bokasúl...

Tegnap elkezdtem futni bokasúlyokkal (1-1 kg) 10 perces bemelegítést végeztem, és lefutottam olyan 3-3,5km-t? -->

Figyelt kérdés

( nem tudom pontosan, hogy mennyit mert a 197.hu-t nem nyitja meg helyette az origot-ha valaki tud ez esetben is segíteni akkor azt is szívesen várom : ) ) ) és elkezdett fájni a jobb térdem?

A kérdésem, de miért fáj még ma is ?-ma már nem mentem el futni nem akarom még jobban megerőltetni nehogy itt legyen valami izületi vagy nem tom milyen problémám.


2010. ápr. 4. 21:54
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

abbahagytam...

1. egyedül nem megy a futás, nem érzek hozzá elég kitartást egyedül, hogy parton felfele fussak

2. most kezdtem el kézilabdázni

3. 7km után másnapra iszonyat fájt a derekam 2hét múlva jött rendebe gyógyszerek segítségével 8ez júliusban volt)

2010. szept. 4. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!