Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étrendkiegészítőt összeállítan...

Étrendkiegészítőt összeállítana nekem valaki kitartás növeléséhez?

Figyelt kérdés

Egy év múlva testnevelés érettségi, és emelt szinten elég jól kell teljesítenem. Sajnos több sérülés miatt kissé hátráltatva vagyok. Hamarosan műtenek, és vissza kell rázódnom, meg lesz 11-12 hónapom rá kb. Erőfeladatokban jó voltam eddig is, kitartásban nem annyira. Főleg ezt szeretném fejleszteni, célom a TF.


kb Havi 15.000-ből kellene, 100.000-es L-Carnitine és valamilyen Protein izolátum legyen benne mindenképpen!


Napi 1 futó (kardió) és 1 súlyzós edzés lenne, 4 kaja mellé, sok fehérje, kevés szénhidrát bevitellel.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 28. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A mindennapos edzéssep pont a fordítottját éred el, mint amit szeretnél... Regeneráció nélkül csak egyre fáradtabb és motiválatlanabb leszel.. Míg végül feladod az egésuet (túledzés)...

Rendes edzésterv kellene, a rendes étrendet pedig semmilyen kiegészítővel nem tudod pótolni.

1 rendes multi-vitamin, c-vitamin, omega-3...

Ezek legyenek az alap kiegészítőid, ne a fehérje meg a totál felesleges l-carnitin...

2016. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig is minden nap edzettem, csak ezután futnom is kellene. L Carnitine-t azért raktam bele hogy jobban izzaszon és keveset fogyjak.
2016. márc. 31. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hatása az l-carnitinnek...
2016. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!