Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzők! Mik a tanácsok?

Személyi edzők! Mik a tanácsok?

Figyelt kérdés

Át szeretném alakítani a testem. Életmódot is váltottam.

Sajnos reggelit nem nagyon tudok fogyasztani, nem esik jól.

Bármilyen edzéstervre, tanácsra nyitott vagyok.

Szombathelyi személyi edzőkkel akár élőben is együtt tudnék dolgozni, várom a jelentkezéseket, válaszokat. Előre is köszönöm!



2015. aug. 20. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolod, hogy majd itt fogsz magadnak személyi edzőt találni.. pláne, hogy majd még ők keresnek meg téged...

Olvass sárga kapszulát meg powerbuilder-t, ennél tutibb tippet nem kapsz itt.

2015. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bemész szépen a galaxyba, progymbe vagy aerofitnessbe és ott találsz személyi edzőt. és bármilyen meglepő, ő is pénzből él.
2015. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet mondhatok, hogy ezt a ,,nem esik jol" hozzáállást most felejtsd el, ha bármit szeretnél elérni .. Azóta mióta ezt a kérdést ki írtad, valószínű sikerült a célodtól függően elérni egy adott testkompoziciot . Legalábbis remélem. Nem vagyok személyi edző, de 60 kg voltam mikor elkezdtem edzeni . A testem formája a kezdetihez képest ég és föld , viszont ez rengeteg nem jól eső étkezéssel járt . Ma 85 kg vagyok, a testem nem száraz, de nem is ez a célom egyenlőre . 1kg csirkemell 500 G rizs, rengeteg zöldség , napi 50-60 G lenmagolajat eszek magában . Ezekből csak a negyede esik jol ..

Remélem olvasod és segít, próbálj úgy hozzá állni az étkezéshez mint az edzésed végéhez . Egy jo edzés vége sem esik jol, mert abbahagynád legszívesebben, viszont muszáj ! Az étkezések sajnos nem élvezeti részei lesznek a napjaidnak ( feltéve ha komolyan gondolod ) hanem egy eszköz a célod eléréséhez .


Jó munkát , sok kitartást !

2016. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!