Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy személyi...

Mennyibe kerül egy személyi edzőt felfogadni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még edzőteremben, azt se tudom, hogy ott hogy mennek a dolgok. Viszont úgy érzem, hogy már csak egy olyan ember tudna nekem segíteni, akivel személyesen tartom a kapcsolatot, belemondja az arcomba a tudnivalókat, stb. Mennyibe kerülne egy személyi edző? Hogyan kellene "felkérnem", hogy foglalkozzon velem? Nem Pestről van szó.

2015. júl. 15. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ha beiratkozol egy edzoterembe, ott mindig van lehetoseged az egyik ott dolgozo szem. edzot felkerni, akar a portason keresztul, h tartson neked orakat. ezutan felveszitek egymassal a kapcsolatot es egyeztettek az idopontokkal kapcsolatban. Altalaban megvan, h x alkalommra xy-ba kerul. Atlagban szerintem 10 alkalom olyan 7000-12000-be kerul, a helytol fuggoen.
2015. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!