Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A személyi edzés hogyan működik?

A személyi edzés hogyan működik?

Figyelt kérdés

Miben segít a személyi edző?


Próbáltam egyedül csökkenteni a súlyomat és növelni az állóképességemet, de ezidáig mindig kudarcba fulladtam. Arra gondoltam, hogy egy személyi edző segítségét kérném.

Milyen sűrűn kellene vele találkoznom (a kifizetett összeg szempontjából nem lényegtelen) hogy legyen valami eredmény is? Gondolom néha találkozunk, megbeszéljük a dolgokat, megmutatja a gyakorlatokat amit aztán én egyedül az edzőteremben megcsinálhatok.


Mennyire gáz túlsúlyosként edzőterembe menni?



2015. jún. 27. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom hogy feltetlenul kell e hozza edzo.

Etrendedet rakd rendbe, ehhez latogasd meg a shopbuilder oldalat, vagy ami meg jobb, sarga kapszula. Ha a fogyas a cel, akkor meg aerob, kardio. Ezeknek nezz utana.

2015. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy olyan típus vagyok, hogy amire magamtól szánom rá magam, azt gyorsan feladom. Kell valaki, aki "számonkéri", hogy megtettem-e azt, amit mondott, és igényem is van arra, hogy megmondják mit csináljak. Azonfelül tesiből is nagyon rossz voltam, amíg tanultam, úgyhogy az sem biztos, hogy a gyakorlatokat helyesen végzem.

Olyan 2500 Ft/óra díjat kér a személyi edző, az nem annyira vészes, ha tényleg tud segíteni.

2015. jún. 27. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Hm. Tudod en azt mondom, de be vedd sertesnek, hogy amig onmagad nem tudod motivalni, nem fogod elerni a celodat.

Annyira valoban nem veszes, de ha belegondolsz mennyi minden masra is kolthetned azt a penzt, pl egeszseges etelekre, akkor mar mas. Hol laksz?

2015. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Pécsi vagyok.
2015. jún. 27. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Kar. Szivesen segitettem volna, ingyen termeszetesen
2015. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Kar."

Néha én is így gondolom. :D

2015. jún. 27. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

személyi edző edz,

nem fogja számon kérni hogy mit ettél

max ad egy étrendet

ha lefizeted egész évre akkor ugy működhet

en szlovakiaban élek es 50 euro (15 000 forint) 6 alkalom

+ ha kérek étrendet az 20 euro (6000 forint) es max 2 hetet töltöttem az edzővel csak

hogy rendes eredmény legyen ahhoz kell egy fél év minimum

2015. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!