Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3x eljárok edzőterembe...

Heti 3x eljárok edzőterembe és mindenre dolgozok. Nyárra milyen eredménye lesz? L

Figyelt kérdés

Január elejétől diétázom és rendszeresen mozgok,eddig leadtam 3,5 kg-ot. Nyárra elérhető egy feszes és formás popsi?

174 cm,92kg vagyok most. Tudom,hogy nagyon sok,de már dolgozom rajta és teljes erőbedobáson azon vagyok,hogy egészséges testsúlyom legyen!

Köszi mindenkinek a választ:)



2016. febr. 7. 16:59
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Sokat változhatsz nyárig, de egy jó forma az év- évek melója.
2016. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom:) Nem is azt várom,hogy nyárra csodálatos testem legyen(nem is lesz),hiszen én már életmódot váltottam és kitartó leszek addig ameddig el nem érem a kívánt eredményt. Ha 1 év akkor 1 év,de ha 3 vagy több az se baj. :)

Csupán a kíváncsiság hajt,hogy nyárra milyen eredményem lehet:D

2016. febr. 7. 17:05
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
Magadhoz képest jó eredményt érhetsz el. Ennyit lehet mondani. :)
2016. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andi80018 ***** válasza:
szerintem kb 45-50%-nál leszel nyárra. Az meg hogy mennyire lesz formás a feneked, az genetika is.
2016. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ezen a szinten a cukorbetegség és a metabolikus szindróma megúszása az első számú célok,nem a tuti forma nyárra.
2016. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 aikiboxer ***** válasza:

Az ismerőseid el lesznek ájulva, de ahhoz hogy az itt fellelhető profi testépítők is el legyen ájulva, ahhoz évek kellenek. :)

;)

2016. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cukorbeteg és semmilyen betegségem, allergiám sincsen. Mint mondtam nem nyárra akarom elérni a lehetetlent, csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdést. A súlyom ellenère pedig kifejezetten jó kondícióban vagyok akàrmilyen hihetetlen is. Életem során mindig sportoltam valamit, nem az az otthonülős ember voltam/vagyok.

Ès nem másokat akarok lenyűgözni, hanem saját magamat:)

A többieknek köszönöm a válaszát!:)

2016. febr. 7. 22:37
 8/11 Cortez70 ***** válasza:
Nincs mit, de miért sértődik meg szinte minden nő a válaszokon? Csak reálisan írtuk, hogy most nyárra még nem leszel Michelle Lewin. De sokkal jobb leszel mint most. Jó edzést. ;)
2016. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg:D én is tudom, hogy nyárra nem leszek olyan.

Köszönöm, neked is! :D

2016. febr. 7. 23:47
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.:)
2016. febr. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!