Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lesz ha edzőterembe megyek?...

Mi lesz ha edzőterembe megyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl kövér, de azért karácsonykor én is felszedtem pár plusz kilót, és szeretném leadni. Viszont otthon erre nincs lehetőségem, úgyhogy gondoltam heti pár alkalommal lejárok a közeli edzőterembe. De ahogy benéztem, tele van kigyúrt pasikkal és tökéletes alakú lányokkal, és főleg egyedül nincs bátorságom bemenni a kissé elpunnyadt pocakommal. Szerintetek gáz lenne ha mégis bemennék?
2016. jan. 31. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem az, az egyik legtiszteletreméltóbb dolog. (maga az edzés)

mindenki elkezdte valamikor.

2016. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kb. mintha magamat olvasnám egy hónappal ezelőtt. :D

Nem, egyáltalán nem gáz, menj nyugodtan! Én is sokáig ettől féltem, csak elvesztegettem vele egy csomó időt!

2016. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:
Az lesz, hogy egy idő után te is kigyúrt vagy jó alakú leszel majd :)
2016. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez volt az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7450..


Igazuk volt a srácoknak. Egyrészt ott sem mindenkinek tökéletes az alakja. Vannak kezdők is. Soványak, túlsúlyosak egyaránt. Nekem eddig csak pozitívak a tapasztalataim. Soha egyetlen beszólást, vagy rosszalló tekintetet nem kaptam. Ha kérdezek, szívesen segítenek, fiúk-lányok egyaránt.

2016. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Túlzás, hogy tele van kigyúrtakkal. Vannak izmosak, de sok átlagos vagy az alatti forma is van. Rengeteg kezdő is edzeget, nem csak kigyúrtak. Kutya nem fog veled foglalkozni, nem kell parázni.
2016. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Hú Vera, azért te nem gyengén aggódtál ezen. :)
2016. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Cortez, most meg már tudod, hol tartok, pedig csak egy hónap telt el. ;)

Pénteken beszéltem az életmód tanácsadómmal, és ő is meglepődött, ugyanis ő volt az, aki két hónap dilemma után elérte, hogy egyáltalán be merjek lépni a terembe. :D

2016. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
Igen, sokat fejlődtél és mentálisan is.:)
2016. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 aikiboxer ***** válasza:
Semennyire nem gáz, ahogyan Honvéd mondja, tiszteletre méltó dolog lemenni edzeni akkor is, ha valaki kövér és gyenge.
2016. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat 😊
2016. jan. 31. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!