Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ebben segíteni?...

Tudnátok ebben segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kerni egy edzésterv összeállításban (+ étrend)vagy hogy mit lenne érdemes csinalnom.

Az elöző évben eléggé elhagytam magam és felszettem néhány... kg-t amit mostanra nagyon megelégeltem.Elkezdtem muay thay-ozni és melletette szeretnék kondizni is ,de eléggé kezdő vagyok ilyen terén és nem igazá tudom hogy mit és hogyan kellene, milyen étrend kell.

Igen tudom ilyenekre ott a személyi edző és a google ,de külföldön élek és sajnos a nyelvtudasom még nem elég jó ahoz hogy ezt részletesen elmagyarázzam a konditeremben...a googleben viszont ezer és egy féle edzéster ,diéta és stb van amik nem feltétlen jók is ,itt viszont eddig mindig jó és segítőkész válaszokat kaptam. Nem tudom hogy kór vagy ilyesmi mennyire fontos de ha kell azt is leírom.



2016. márc. 23. 17:14
 1/2 A kérdező kommentje:

Inkább leírom ezeket is biztos ami biztis.

Lány vagyok

20 éves

74 kg és 55-60 kg-ra szeretnék visszafogyni

Most ez lenne az elsődleges cél később viszont erősődni is szeretnék.

2016. márc. 23. 17:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána a szálkásító étrendnek, ha letoltod a sárga kapszulát ingyen el olvashatsz minden az étrendrol és eddzésrol.
2016. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!