Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni box...

Elszeretnék kezdeni box edzésekre járni?

Figyelt kérdés
Na szóval elszeretnék kezdeni boxolni nyáron már egy ideje kondizok is. Szerintetek nyár végéig megtudok úgy tanulni boxolni hogy pár hülye gyereket megtudjak verni? Úgy értem olyanokat akik sose tanultak semmi küzdősportot, harcművészetet , vagy több idő kell hozzá?

2016. márc. 18. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

annak, hogy kondizol, nem sok köze van ehhez


a kérdésre válaszolva, látatlanban nem tudja megmondani senki, ha egy ba..sz kis ügyetlen vagy, akkor pár hónap alatt az isten sem tanít meg sokra, ha ügyes vagy, akkor pár hónap elég esélyes vagy egy veled egysúlyú gyerek ellen, aki életében nem csinált semmit

2016. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azzal az értékrenddel amid van inkább menj tanulj harcművészetet, ott legalább kapsz egy kis alázatot.
2016. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó bocsi a fogalmazásért , nem így akartam, ja igen tudom hogy semmi köze nincs ,de azért még is jobb tőle az állóképességem stb.. Elég gyorsan tanulok , nem tudom 1 év alatt csak megtanulnám , mert nekem igazából azzal van baj hogy egyszerűen félek kiállni ezt szeretném leküzdeni és hát a rutin az edzéseken sok mindenre képes. Kicsit jól akarok ütni hogy na azért még is csak megtudjam magam védeni.
2016. márc. 18. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:

az, hogy félsz kiállni, attól van, hogy félsz a következményektől, nem?


én kisebb koromban nem attól féltem, hogy esetleg vesztek, hanem hogy mi lesz, ha szétverem a másikat, ez blokkolt le

2016. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen engem meg ahogy mondod a következményektől félek hogy kikapok mondjuk és az nagy égés, de gondolom ezt a box edzéseken megtanulom kezelni ott tényleg sokat kell verekedni párba , megtudod milyen ha kapsz egy állast stb.. mivel én még nem verekedtem úgy igazából ezért ezeket nem tudhatom.
2016. márc. 18. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor te nem a következményektől félsz, hanem a vereségtől... hát nem tudom, nekem ilyen gondom sosem volt, úgyhogy erre nem tudok mit mondani... én mindig úgy mentem bele mindenbe, hogy akartam verekedni és biztos voltam benne, hogy győzni fogok


az, hogyha attól félsz, hogy kikapsz, arra mi a megoldás, nem tudom... talán ne azzal foglalkozz, hogy mi lesz a végkimenetel, hanem hogy a legjobbat nyújtsd, amire képes vagy

2016. márc. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Boxban az a jó, hogy gyorsan tanulható és utcára hatékony. Más stílusok ellen már annyira nem. Ha beleadsz mindent, akkor pár hónap alatt elsajátítható úgy, hogy egy olyant embert, akinek nincs köze a harchoz, elintézz.
2016. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
véleményem szerint utcán bármilyen stílus ellen megállja a helyét, a ring az már más tészta...
2016. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah ezt akartam megtudni nekem csak utcai onvedelemre kell (nem tudhajuk mikor lesz ra szukseg) na akkor el is kezdem nyaron es par honapig eljarok . Ha mar tudom az alapokat stb.. van itthon boxzsakom is azon utana tudok rendszeresen gyakorolni , ugye ?
2016. márc. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!