Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves, sportos lány vagyok....

12 éves, sportos lány vagyok. A Helyzet az, hogy nagyon szeretek mozogni, de sokat fáj a térdem. Gyengék a térdszalagjaim. Hordok térvédőt, próbálom kímélni, ha nagyon rossz a helyzet jegelem, kenőccssel kenem. Szerintetek ez elég? Köszi: Major

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 10:16
 1/6 anonim válasza:
Mivel fejlődsz, magasabb leszel, a térdszalagjait meggyengülnek, és elvileg tornáznod, sportolnod sem kellene egy ideig, hanem valóban kímélni térded.
2010. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sokat bringáztam, aztán volt hogy elkezdett úgy fájni a térdem, hogy menni alig bírtam. Aztán vagy 1 évig fájt. De nem mindig ugyanúgy. Néha jobban, néha kevésbé, de baromi rossz volt és közben jött a tél is, így aztán már egyre kevesebbet bringáztam. Végül teljesen el is szoktam tőle, viszont megjavult a térdem :)

Valamit valamiért.


Te érzed h mennyire fáj. Ha nagyon, akkor már úgysem tudsz sportolni amíg valamennyire helyre nem jön. :)

2010. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg kéne nézetned egy orvossal, lehet hogy tudna rá mondani valamit.
2010. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. ápr. 2. 09:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Arról is hallottam, hogy az úszás jót tesz neki, mert leveszi a lábamról a sújt, most megyünk wellnesbe, 3 napig csak úszni fogok, és itt a nyár is! :D mégegyszer köszi!
2010. ápr. 2. 09:52
 6/6 anonim válasza:

Szia sajnos az egészség nem játék, figyeld meg hogy hány élsportolónak vannak most ilyen gondjai.

Mindenképpen beszélj egy orvossal és ha van rá lehetőséged akkor menj olyan helyre uszni ahhol gyógyvizes medencék is vannak.

Mielőbbi gyógyulást kívánok neked :D

2010. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!