Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A belső combomat szeretném...

A belső combomat szeretném erősíteni, ezzel érhetek el eredményt? Nem készít ki semmilyen ízületet?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nem tudom, minek hívják, a legtalálóbb név talán az összenyomható pillangó lenne. :D Nem hatalmas izmokat szeretnék, csak feszesebb combot. Az ízületbarátság fontos szempont, ha 2 hét után percegni (vagy minek mondják) kezd tőle valamim, nem veszem meg. Vélemények, tapasztalatok?



#ízület #erősítés #comb #összenyomhatós pillangó
2016. jan. 25. 20:33
1 2
 1/15 Cortez70 ***** válasza:
0%
Nem ér semmit. Nagyon pici terhelést ad.
2016. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Cortez, olyan nincs hogy semmit nem ér. A tespedés nem ér semmit, a kis terhelés pedig még mindig hatékonyabb a semennyinél. És ezt pont neked kéne tudni, aki x éve sportol (nem tudom már, hogy melyik hozzászólásodban olvastam), hogy sokan ott rontják el, hogy túl nagy súlyokkal kezdenek el dolgozni, és ezért nem tudják szabályosan elvégezni a gyakorlatokat. Szóval egy olyan hölgynek, aki még csak most kezd el ismerkedni a sportal, teljesen jó kezdés lehet.

Kedves kérdező, az ízületeket nem terheli, de nekem az volt vele a problémám, hogy egyszerűen nem tudtam megtartani a combjaim között, valahogy mindig elcsúszott. De nem eröltettem a dolgot, biztosan rá lehet jönni a hogyanjára.

2016. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Cortez70 ***** válasza:
52%

De ez semmit nem ad. Anyámnak is kevés, pedig 66 éves.

És nekem akkor is ez a véleményem, ha neked nem is tetszik.

2016. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Jó hát lehet ez a véleményed, csak érdekesnek találom, hogy sportoló létedre így állsz hozzá.

Én pedig táncos voltam, és nem találtam olyan hú de könnyűnek. Igaz, nem ebben a színben, gondolom ez is a különböző erősségre utal.

De azt amúgyis csak a kérdező tudja, hogy milyen edzettségi szinten van. :)

2016. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Cortez70 ***** válasza:
52%
Így állok hozzá, igen. Normális edzés kell nem pinalegyezés. Ennyi. Leszarom hogy kinek nem tetszik, de nem fogok egy gagyi cuccot magasztalni.
2016. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Jézusom, hogy lehet így beszélni? "pinalegyezés" meg "leszarom". Disznóólban nevelkedtél, vagy az agyadra ment a tesztoszteron és a szteroidok? Az ilyenek megnyilvánulások miatt tartják ostobának a testépítőket.

Nem értem hogy miért nem lehet civilizált stílusban válaszolni.

2016. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Cortez70 ***** válasza:
52%
Te kötöttél belém. Elmondtam a véleményem normálisan, erre továbbra is nyomattad. Nem olyan durva szavak ezek, még visszafogott is voltam. De sorry akkor. ;)
2016. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Edzettségi szinttől kezdetben jó lehet, de lehet, hogy csak pár napig.

Ahhoz, hogy valami ne tegyen kárt az izomban, 3 sorozatot 8-8 ismétléssel meg kell tudni csinálni. Bármilyen izomról beszélünk.

Ahhoz, hogy fejlődés legyen az izomban, a 4x20 ismétlést nem szabad elérni. Teremben gépeknél, illetve súlyzós gyakorlatoknál ez az a pont, ahol már mindenképp növelni kell a termelést!

És ezek azok a szempontok, amiknek nem felel meg. Látatlanban nem lehet tudni, nem-e elég erős? Ha jó, akkor meddig lesz jó? Én nem költenék rá. Akkor inkább egy szerelhető kézisúlyzó, és mehet vele a guggolás, mire kinövöm, minimum fél év eltelik, és remekül erősíti a combot.

2016. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*terhelést

Hiába, este van.

2016. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Tudod, az még nem kötekedés, ha nem értek veled egyet, és nem is jogosít fel arra, hogy ilyen visszataszítóan alpári módon fogalmazz. De végülis mindegy, lehet hogy nem tudsz civilizált ember módjára kommunikálni, úgyhogy a továbbiakban nem érdekel.
2016. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!