Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet erősíteni comb belső felén lévő izmokat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leg Megic gép pont erre van.


AMugy én azt szoktam csinálni hogy lefekszem oldalra, és az alsó lábamat elölrébb tolom és azt emelgetem belső izommal. 10 lassabb emelelés, majd 10 pici rövid. Igy váltakozva, majd a másik lábadra, másik oldalrafekvéssel.

2008. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Még egyszerűbb, ha leülsz nyújtott lábbal, a két bokád közé veszel puffot, erősebb széket, vagy bármit, amit nem tudsz még véletlenül sem összeroppantani, aztán ütemesen rászorítasz, lazítasz. Van fitnessboltokban kapható V alakú, rugós nemtudommineknevezzem is, azt széken ülve kell a két térded közé venni, és összenyomni. Sportok közül meg a lovaglás az, ami a belső combot erősen formálja.
2008. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
guggolj kicsit nagyobb terpeszben, enyhén kifelé álló lábfejjel :)
2008. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!