Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HOgyan foggyak ugy hogy közbe...

HOgyan foggyak ugy hogy közbe nem veszitek az erőmből és a izmomból?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Aludj egy jót és álmodj szépet.
2010. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de vicces
2010. márc. 24. 17:33
 3/8 anonim válasza:

Bocsi, de én nem tudom, de viszont szerintem ha edzessz azzal fogsz is és az erőd sem csökken söt még az izmod is nagyobb lessz.

De a kondi termet probáld ki.

Nekem sem ártana..xd

2010. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mire kell az erő...ezt azért leírhattad volna.de bármi is az a sport először is az étrendet kell kicsit megpiszkálni.a többiben nem tudok segíteni mert nem tudom mit sportolsz vagy mihez kell energia.
2010. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Térj át csirkerízsre és számold a kalóriát!
2010. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"de vicces"


Nem viccnek szántam, mert csak álmodban lehetséges. Bármilyen testépítőt megnézel, vagy tömegnövel, vagy szálkásít. Egyszerre lehetetlen. Vagy hízol (izomból és zsírból), vagy pedig fogysz (izomból és zsírból).

2010. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisz85 ***** válasza:
egyszerű, Írj privit és megtudod!
2010. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem lehet úgy fogyni, hogy csak kevés izmot vesztesz, vagy nem mindenhonnan veszted az izmokat. Pl. kalória diéta+

fekvőtámasz, felülés, edzés, ahol szeretnéd, hogy maradjon is izmod. De ez emberpróbáló ám, és ne lepődj meg, ha néha összeesel:) Ha ilyenbe vágnál, érdemes szőlőcukrokat magadnál tartani szükség esetére.

2010. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!